تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

سهم فدراسیون فوتبال ایران از پاداش فیفا چقدر است؟

فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) به اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا کمک مالی چشم گیری کرده است و باید دید آیا این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال ایران نیز واریز شده است؟

سهم فدراسیون فوتبال ایران ازپاداش فیفا چقدر است؟

رویداد۲۴ سایت «بوابه الکره العمانیه» خبر داد فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در راستای کمک به پیشرفت فوتبال به حساب فدراسیون فوتبال عمان ۸ میلیون دلار واریز کرد. فیفا پیش از این برای یک دوره چهارساله مبلغ ۶ میلیون دلار را به حساب هر فدراسیون عضو آسیا واریز می‌کرد، اما این بار با افزایش حدود ۳۰ درصدی این رقم نزدیک به ۸ میلیون دلار رسیده و فدراسیون عمان این پول را دریافت کرده است.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس اکنون روی نیمکت تیم ملی عمان نشسته و قطعا با این پول هنگفت وضعیت این تیم بهبود خواهد یافت. این در شرایطی است که کمک فیفا برای دوره ریاست ۴ ساله روسای فدراسیون‌ها همواره انجام شده است.


بیشتر بخوانید: دردسر جدید برای تیم ملی!


در همین راستا باید دید این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال ایران واریز شده است یا که خیر. البته پیش از این هم به طور منظم کمک‌هایی از فیفا به فدراسیون‌های مختلف از جمله ایران اختصاص داده شده که به دلیل تحریم‌های موجود، این پول قابل برداشت از حساب فدراسیون فوتبال نبوده است.

رسانه عمانی هم مدعی شده است که این مبلغ در هر دوره ریاست جدید فدراسیون‌ها به حساب آن‌ها واریز شده و با توجه به حضور مجدد مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال کشورمان، باید دید آیا این رقم به فدراسیون ایران اختصاص داده شده است؟

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان