تاریخ انتشار: ۲۰:۵۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

فیلم صحبت های جلیلی: تجویز دوباره برجام یعنی یک تجربه تلخ را دوباره تکرار کردن

سعید جلیلی مطرح کرد: کسانی یک زمانی بر برجام تاکید کردند و در این مسیر رفتند، ولی نتیجه نگرفتند حالا اگر کسانی آمدند همان راه حل را تجویز کردند این یعنی یک تجربه تلخ را دوباره تکرار کردن.

فیلم صحبت های جلیلی: تجویز دوباره برجام یعنی یک تجربه تلخ را دوباره تکرار کردن

رویداد۲۴ به نقل از دانشجو، مراسم تقدیر از روحانی روشنگر هسته‌ای «شهید مهدی مطلبی» با حضور سعید جلیلی، محمدصادق شهبازی، حسین ایزدی و حسین آبنیکی در دانشگاه تهران برگزار شد.

مراسم تقدیر از روحانی هسته‌ای «شهید مهدی مطلبی» با حضور سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدصادق شهبازی، پژوهشگر و فعال اجتماعی، حسین ایزدی، نویسنده و پژوهشگر و حسین آبنیکی، همکار شهید احمدی روشن، در دانشگاه تهران برگزار شد.

 سعید جلیلی، نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی، در این مراسم مطرح کرد: تعمق و تأمل در موضوعات باعث می‌شود با یک جمله درباره موضوعات قضاوت نشود. همانند دوران جاهلیت که در کنار جنگاور، برخی قبایل شاعر هم در کنار خود داشتند تا بتواند با هجو مطالب حرف خود را به کرسی بنشاند. اما ویژگی بارز جناب آقای مطلبی همین بود که با یک توئیت و یک جمله یا طعنه رد نمیشد.


بیشتر بخوانید: شبکه المیادین از آمادگی ایران برای پذیرش برجام خبر داد


هزاران صفحه مطالعه کرده و صد‌ها صفحه ارائه می‌کرد که یک روشنگری دقیق بود و این نیاز امروز جامعه ماست. در کار روشنگری نباید وارد فضای مطالب زرد شد. زرد یعنی مطالب حاشیه‌ای را به متن آوردن. آقای مطلبی در عمر خود یک حرکت خالصانه و با استدلال در زمان خودش انجام داد. این حرکت در زمان خود بسیار ارزشمند بود و یک نمونه و الگوی ارزشمند فرهنگی بود. یکی از ضرورت‌های امروز جامعه ما اجرای مدل کار شهید مطلبی است.

وی افزود: کسانی یک زمانی بر برجام تاکید کردند و در این مسیر رفتند، ولی نتیجه نگرفتند حالا اگر کسانی آمدند همان راه حل را تجویز کردند این یعنی یک تجربه تلخ را دوباره تکرار کردن.

منبع: دانشجو
خبر های مرتبط
برچسب ها: سعید جلیلی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۰
0
10
اخه چقدر شما بیغیرت و بیشرف هستین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۰
0
9
عجیبه چرا پیشانی سیاه ها و اسراعیل به شدت با بر جام مخالفند
آیا اتفاقی هست
یا....؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۱
0
2
کاش ایشان جایگزین برجام را هم معرفی کنند البته شعار نه بلکه راه حل واقعی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۱
0
2
مردک بی وطن به تو چه مربوطه
نظرات شما
پیشخوان