تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

طرح ۳ بعدی و خاص پرسپولیسی‌ها روی سکوی آزادی

پرسپولیسی‌ها تدارک ویژه‌ای برای آخرین بازی خانگی فصل خود دارند.

طرح ۳ بعدی و خاص پرسپولیسی‌ها روی سکوی آزادی
رویداد۲۴ دیدار با گل‌گهر سیرجان آخرین بازی خانگی فصل پرسپولیس محسوب می‌شود و آن‌ها با حضور هواداران خود چشم به سه امتیازی دیگر و تداوم صدرنشینی دوخته‌اند. در شرایطی که یحیی گل‌محمدی و دیگر بازیکنان پرسپولیس درخواست خود را برای حضور پررنگ هواداران و حمایت از سرخ‌ها در مسیر قهرمانی را داشته‌اند، کانون هواداران این تیم نیز برنامه ویژه‌ای را در استادیوم تدارک دیده است.

این کانون قرار است یکی از بزرگ‌ترین پرده نگاره‌های چند وقت اخیر را در استادیوم آزادی به اجرا بگذارد.

در کنار این پرده نگاره جالب توجه در راستای حمایت از تیم، قرار است هشت هزار پرچم و شال نیز در اختیار هواداران حاضر در این جایگاه قرار داده شود تا جلوه ویژه‌ای به سکو‌ها بدهند.

این پرده نگاره که نمونه‌های خارجی آن را معمولا در استادیوم‌های اروپایی شاهد بودیم، با همت کانون هواداران پرسپولیس اجرایی شده و طبق شنیده‌ها برای اجرای بخش‌های مختلف آن نزدیک به ۲۰۰ میلیون هزینه شده است. پیگیری‌ها از مدیران باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد که باشگاه برای این موضوع هزینه‌ای نداشته و باید دید کانون هواداران برای اجرای آن به چه شکل موفق به تامین منابع شده است؛ بنابراین هواداران حاضر در روبروی جایگاه با مشارکتی ویژه در اجرای این پرده نگاره، در زمان شروع بازی جلوه خاصی به آن خواهند داد. حدود هشت هزار هوادار حاضر در این بخش از سکو‌ها در زمان حضور در جایگاه خود، با پرچم و شال‌هایی در کنار صندلی خود سورپرایز خواهند شد و در لحظه استقرار این پرده نگار، با دود قرمز رنگ قرار است کل این بخش به استقبال بازیکنان رفته و در نهایت نیز هواداران با پرچم و شال خود و بکگراند ویژه این پرده نگاره، خود را آماده حمایت از تیم در آخرین بازی خانگی کنند.

طرح ۳ بعدی و خاص پرسپولیسی‌ها روی سکوی آزادی

طرح ۳ بعدی و خاص پرسپولیسی‌ها روی سکوی آزادی

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
پیشخوان