تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

۲ پیشنهاد اجباری و خارجی برای ستاره استقلال

چند روز پیش حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال جلسه‌ای با مدیران باشگاه اماراتی داشت تا موافقت شباب را برای تمدید حضور قائدی در استقلال جلب کند، ولی اماراتی‌ها گفتند باشگاه استقلال باید صبر کند.

۲ پیشنهاد اجباری و خارجی برای مهدی قائدی

رویداد۲۴ درحالی‌که زمان زیادی به پایان فصل باقی نمانده است، مدیران باشگاه استقلال در تلاش برای حفظ مهدی قائدی برای فصل آینده هستند. قائدی بعد از حضور ناموفقی که در لیگ امارات داشت، قبل از شروع این فصل تصمیم به بازگشت گرفت و یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌اش را رقم زد و حالا مدیران باشگاه در تلاش برای خرید قطعی یا قرضی این بازیکن برای فصل آینده هستند. البته این موضوع چندان هم برای استقلالی‌ها راحت نیست چرا که باشگاه شباب الاهلی هنوز پاسخ روشنی در مورد آینده قائدی به باشگاه استقلال نداده است.

چند روز پیش حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال جلسه‌ای با مدیران باشگاه اماراتی داشت تا موافقت شباب را برای تمدید حضور قائدی در استقلال جلب کند ولی اماراتی‌ها گفتند باشگاه استقلال باید صبر کند. مسئله مهم مشخص شدن سرمربی فصل آینده شباب است. مدیران این باشگاه در حال مذاکره با ژاردیم برای تمدید قرارداد هستند و طبیعتا قبل از انتخاب سرمربی فصل بعد، شرایط قائدی مشخص نخواهد شد. از طرفی مدیران شباب این موضوع را هم به استقلالی‌ها گفته‌اند که خودشان به بازگرداندن قائدی و استفاده از این بازیکن فکر می‌کنند.


بیشتر بخوانید: مهدی قایدی؛ ستاره‌ای که باید از جمع آبی‌ها جدا شود!


موضوع دیگر به پیشنهاد ۲تیم اماراتی برای جذب قائدی مربوط می‌شود که البته باشگاه شباب اسمی از این تیم‌ها نیاورده است. گفته می‌شود یکی از تیم‌هایی که خواهان جذب قائدی شده، اتحاد کلبا است ولی این خبر هنوز از سوی تیمی که هدایتش را فرهاد مجیدی بر عهده دارد، تأیید نشده است. با این حال پیشنهاد تیم‌های لیگ امارات برای جذب قائدی نمی‌تواند خبر خوبی برای استقلال باشد. از طرفی باشگاه استقلال برای پرداخت پول انتقال این بازیکن، چندبار بدقولی کرد که این موضوع هم نارضایتی طرف اماراتی را به‌همراه داشت.

قائدی می‌خواهد بماند
جدا از سیاست‌های باشگاه شباب الاهلی، باید خواسته قائدی را هم درنظر گرفت و اماراتی‌ها قطعا در این مورد با مهاجم‌شان صحبت خواهند کرد. میل درونی قائدی ماندن در استقلال و ادامه حضور در لیگ برتر ایران است، برای او دعوت شدن به تیم ملی و رفتن به جام ملت‌های آسیا موضوع مهمی است و قائدی بعد از پشت سر گذاشتن یک تجربه تلخ در لیگ امارات، دوست دارد در استقلال فوتبالش را ادامه دهد. قائدی به برخی از هم‌تیمی‌هایش در استقلال گفته که تمایلی برای بازگشت به فوتبال امارات ندارد ولی در نهایت باید دید سرنوشت این بازیکن برای فصل بعد به چه شکل رقم خواهد خورد. ماندن او در جمع آبی‌ها، بهترین اتفاق برای استقلال است و آنها دوست ندارند بازیکن تأثیرگذار تیمشان را به راحتی از دست بدهند

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مهدی قائدی
نظرات شما
پیشخوان