تاریخ انتشار: ۲۳:۲۸ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

تنها نگرانی سرمربی نساجی مقابل پرسپولیس

سرمربی نساجی در واکنش به ماندن یا جدایی از نساجی بعد از اتمام فصل گفت: هنوز اتفاقی رخ نداده است. الان فقط نگران بازی فردا هستیم و فقط به این بازی فکر می‌کنم.

تنها نگرانی سرمربی نساجی مقابل پرسپولیس

رویداد۲۴ نساجی در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف پرسپولیس تهران می‌رود که مدعی نخست قهرمانی است. کارلوس هرناندس، سرمربی اسپانیایی نساجی در نشست خبری درباره وضعیت قراردادش برای فصل آینده گفت: هنوز اتفاقی رخ نداده است. الان فقط نگران بازی فردا هستیم و فقط به این بازی فکر می‌کنم. بعد از آن هم به بازی برابر استقلال فکر خواهیم کرد. در بازی فردا هم تصمیم‌گیری با من است که چه کسی بازی می‌کند یا خیر.

وی در ادامه درباره وضعیت مصدومان تیمش هم گفت: حردانی یکی از مصدومانی است که هنوز بهبود نیافته است و مهدی نظری هم کسالت دارد. کریم اسلامی هم در لیست ما قرار دارد. فردا مثل همیشه تمام توانمان را برای بازی خواهیم گذاشت.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس، نساجی و تیم داوری با یک پرواز به ساری رسیدند!


مثل همیشه حرفه‌ای رفتار می‌کنیم

سرمربی نساجی درباره اهمیت دیدار تیمش برابر پرسپولیس هم گفت: خیلی وقت است که در فوتبال هستم و فردا مثل همیشه حرفه‌ای رفتار می‌کنیم. هر اتفاقی که برای حریف رخ بدهد درباره آن صحبت نمی‌کنم. ما حرفه‌ای کار می‌کنیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم و با حداکثر توان بازی می‌کنیم.

ما همه با هم هستیم

هرناندس همچنین گفت: ما همه تلاش خودمان را انجام می‌دهیم، اما فوتبال یک سال قبل با الان فرق می‌کند. زندگی همه ما تغییر می‌کند، فوتبال هم همینطور است. نساجی مازندران فردا فوتبال بازی می‌کند. ما همه با هم هستیم و مثل همیشه بازی خواهیم کرد. با تمام توان بازی می‌کنیم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان