تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

معاون رئیسی: ۲ نفر از مدیران میانی سازمان محیط‌زیست را احضار کرده اند

علی سلاجقه رییس سازمان محیط زیست درباره بازداشت ۲ نفر از مدیران سازمان حفاظت محیط‌زیست و آخرین روند رسیدگی به پرونده این افراد گفت: یکی از مواردی که دولت مردمی و انقلابی به آن واقعا توجه ویژه دارد بحث فسادستیزی در همه ابعاد است؛ چه از جنبه مسائل مادی و چه موارد دیگر بسیار به این قضیه اهتمام جدی دارد.

معاون رئیسی: ۲ نفر از مدیران میانی سازمان محیط‌زیست را احضار کرده اند
رویداد۲۴ رییس سازمان محیط زیست توضیحاتی را درباره اخبار مربوط به بازداشت ۲ نفر از مدیران این سازمان ارائه کرد.

به گزارش «انتخاب»، علی سلاجقه درباره بازداشت ۲ نفر از مدیران سازمان حفاظت محیط‌زیست و آخرین روند رسیدگی به پرونده این افراد گفت: یکی از مواردی که دولت مردمی و انقلابی به آن واقعا توجه ویژه دارد بحث فسادستیزی در همه ابعاد است؛ چه از جنبه مسائل مادی و چه موارد دیگر بسیار به این قضیه اهتمام جدی دارد.

رئیس سازمان محیط زیست که با ایلنا گفتگو می‌کرد تاکید کرد: سازمان محیط زیست هم به تبعیت از چارچوب دولت بر این مسائل نظارت جامع دارد، بحثی که مطرح شد در خصوص یک دستگاه شبهه‌هایی ایجاد شده بود ۲ نفر از مدیران میانی ما را احضار کردند و پرونده تشکیل دادند و هیچ جرمی تا الان نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: این مدیران آزاد هستند و جرمی برای‌شان اثبات نشده است پرونده در دست بررسی است و به ما هم چیزی اعلام نکرده‌اند و امیدواریم ان‌شاالله این اتفاقات فقط در فاز شبهه باشد و هیچ اتفاقی نیفتد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس؟
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
0
0
اینهمه دود از دود کارخانجات گرفته تا دود سیگار و قلیان و تریاک و کباب و جنگلها و دود ماشینهای خراب و همه و همه تقصیر این دو نفره بقیه سهمی ندارند؟
نظرات شما
پیشخوان