تاریخ انتشار: ۱۸:۴۱ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد / رئیس بیمارستان مهرگان فراخوانده شد‌

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شب گذشته بر اثر عمل جراحی زیبایی در بیمارستان مهرگان مشهد بانوی ۳۲ ساله ای فوت کرده است، این موضوع از سوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال بررسی و پیگیری است.

فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهد / رئیس بیمارستان مهرگان فراخوانده شد‌

رویداد۲۴ مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شب گذشته بر اثر عمل جراحی زیبایی در بیمارستان مهرگان مشهد بانوی ۳۲ ساله‌ای فوت کرده است، این موضوع از سوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال بررسی و پیگیری است.

مصطفی صیقلیان اظهار داشت: شب گذشته بانوی ۳۲ ساله‌ای بر اثر جراحی زیبایی (لیپوساکشن) در بیمارستان مهرگان مشهد درگذشت و با توجه به اینکه بیمارستان مهرگان، خصوصی است و مباحث نظارت بر درمان این بیمارستان بر‌عهده دانشگاه علوم پزشکی مشهد است لذا دانشگاه علوم پزشکی، رئیس بیمارستان مهرگان را جهت پاسخگویی و بررسی موضوع فراخوانده است.


بیشتر بخوانید: روایت‌هایی از مرگ زیر تیغ جراحان


وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مشهد به هیچ عنوان اجازه عمل‌های زیبایی را به بیمارستان مهرگان نداده است و بیمارستان در این خصوص تخلف کرده است لذا، رئیس بیمارستان برای ادای توضیح به حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد فراخوانده شده است.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این موضوع به صورت جدی در حال بررسی و پیگیری است و به طور قطع طبق قانون و برابر مقررات برخورد قاطع صورت خواهد گرفت و بیمارستان مهرگان تا اطلاع ثانوی فقط اجازه دارد اعمال جراحی اورژانسی را انجام دهد و به هیچ وجه مجوز پذیرش بیماران الکتیو را ندارد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
0
3
نکنید با خودتون. نمیگم همه اما دستکم نود درصد کارهای به اصطلاح «زیبایی!» از جراحی تا ژل و بوتاکس و ... برای چشم و همچشمی خود خانمهاست. وگرنه بیشتر آقایون، زن طبیعی رو ترجیح میدن. البته همه مون از زن و مرد باید سعی کنیم جلوی شکم رو بگیریم. به جیبمون هم کمک میشه چون خوراک سالم (سبزیجات، سالاد، نان جو، ...) بیشتر وقتها از خوراک چرب و شیرین، ارزانتره.
نظرات شما
پیشخوان