تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۲

فیلم خداحافظی باشکوه بازیکن ایرانی در انگلیس با دمپایی

سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم فوتبال برنتفورد بعد از آخرین بازی این تیم در لیگ برتر انگلیس و پیروزی مقابل منچسترسیتی، خداحافظی باشکوهی با هم‌تیمی‌هایش داشت.

(ویدیو) سامان قدوس با دمپایی در جشن خداحافظی باشکوه

رویداد۲۴ تیم فوتبال برنتفورد یک فصل فوق العاده را در لیگ برتر انگلیس پشت سر گذاشت و در هفته سی و هشتم و پایانی این رقابتها، با برد ۱ بر صفر مقابل منچسترسیتی قهرمان لیگ جزیره، شیرینی نتایج و امتیازات خود را بیشتر کرد. برنتفورد که دومین فصل حضور متوالی خود را در لیگ برتر تجربه می‌کرد، با هدایت «توماس فرانک» با کسب ۵۹ امتیاز در رده نهم جدول و بالاتر از تیمی، چون چلسی قرار گرفت.

سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم برنتفورد یکی از بازیکنانی بود که طی سه فصل گذشته همراه با «زنبورها» از رقابت‌های چمپیونشیپ به لیگ برتر انگلیس صعود کرد و دو سال هم در بالاترین سطح فوتبال انگلیس به میدان رفت.

قدوس البته در لیگ برتر فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد. او فصل قبل ۱۷ و این فصل ۱۵ بار و اغلب به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت. این موضوع باعث شد تا قدوس تصمیم بگیرد با پایان قراردادش در برنتفورد، از این تیم جدا بشود.

باشگاه برنتفورد چند هفته پیش جدایی قدوس را تایید کرد و این اتفاق در پایان بازی با منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی برنتفورد رخ داد؛ جایی که بازیکنان برنتفورد برای قدوس تونل افتخار تشکیل دادند و او را با تشویق‌های خود روانه میدان کردند. قدوس از مدیران باشگاه تابلوی پیراهن شماره ۱۴ (شماره قدوس در برنتفورد) را به عنوان هدیه‌ای برای تقدیر از زحماتش دریافت کرد و در شرایطی که پرانرژی و خندان بود، مقابل چشم هواداران برنتفورد میدان را ترک کرد.

هنوز مقصد سامان قدوس برای فصل بعد مشخص نیست. در حالی که گفته می‌شود این بازیکن از لیگ‌های امارات، عربستان و آمریکا پیشنهاد دارد از باشگاه مالمو سوئد به عنوان یکی از مقاصد احتمالی این بازیکن ایرانی یاد می‌شود؛ کسی که به دعوت حضور در اردوی تیم ملی ایران با سرمربیگری امیر قلعه نویی پاسخ منفی داد و معلوم نیست در اردوی بعدی که چند روز دیگر آغاز می‌شود در لیست ایران باشد یا نه.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سامان قدوس
نظرات شما
پیشخوان