تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

عزل یک مسئول مکان گردشگری به دلیل بی‌حجابی +جزئیات

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه از عزل مسئول تکیه معاون الملک در پی هنجارشکنی و بی‌حجابی تعدادی از بازدیدکنندگان از این محل خبر داد.

عزل یک مسئول مکان گردشگری به دلیل بی‌حجابی +جزئیات
رویداد۲۴ داریوش فرمانی روز شنبه ۱۳ خردادماه در پی حضور برخی گردشگران بدون رعایت شئونات اسلامی در تکیه معاون الملک کرمانشاه، اظهار کرد: این گردشگران با حضور به موقع پرسنل اداره‌کل در محوطه ضمن تذکر لازم به بیرون از مجموعه هدایت شدند.

به گزارش خبرآنلاین، وی افزود: اینجانب به دنبال اطلاع از این موضوع ضمن تاکید ویژه به همکاران و افزایش نظارت بر حضور گردشگران مسؤل تکیه را عزل و دستورات لازم برای بررسی هرگونه تخطی و کوتاهی را صادر کردم.

سرگذشت اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه احترام به موازین شرعی و قانونی کشور خط قرمز همه ما است، گفت: با توجه به حساسیت موضوع در ایام پیک سفر افزایش تعداد پرسنل شیفت و نگهبان مجموعه‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: هیچگونه خدماتی به افراد بی حجاب و هنجار شکن در محوطه‌ها و بنا‌های مذهبی ارائه نمی‌شود.

فرمانی از گردشگران خواست ضمن رعایت موازین اخلاقی و دینی با احترام به فرهنگ میزبان از دیدن آثار تاریخی که بخشی از هویت فرهنگی، تاریخی و مذهبی استان کرمانشاه هستند، بازدید کنند.

برچسب ها: حجاب اجباری
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
محمدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
0
1
چرا بخاطره حجاب عزل میکنید و چرا بعضی مدیرها بخاطره پولشویی و کتک زدن و رانت و ..... عزل نمیشن که هیچ سمت های بالاتر هم میگیرن...واقعا عدالت تو کشور ما یه واژه بشدت غریبی هست..
نظرات شما
پیشخوان