تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

وزیر ارتباطات: در حال پیگیری برای رفع فیلتر گوگل پلی هستیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با رفع فیلتر گوگل پلی اظهار کرد: از کارگروه خود در حال پیگیری این موضوع هستیم. این مسدودیت در دستور کار، کارگروه تعیین مصادیق انجام شده که دبیرخانه آن در دادستانی کل کشور است. نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات آن است که در بحث مسدودیت گوگل پلی باید تجدید نظر شود و این موضوع را نیز دنبال خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات: در حال پیگیری برای رفع فیلتر گوگل پلی هستیم
رویداد۲۴ عیسی زارع پور گفت: نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات آن است که در بحث مسدودیت گوگل پلی باید تجدید نظر شود و این موضوع را نیز دنبال خواهیم کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با رفع فیلتر گوگل پلی اظهار کرد: از کارگروه خود در حال پیگیری این موضوع هستیم. این مسدودیت در دستور کار، کارگروه تعیین مصادیق انجام شده که دبیرخانه آن در دادستانی کل کشور است. نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات آن است که در بحث مسدودیت گوگل پلی باید تجدید نظر شود و این موضوع را نیز دنبال خواهیم کرد.

وی درباره بحث شفافیت بسته‌های اینترنتی گفت: نرم افزار‌های متعددی در تلفن‌های همراه وجود دارد که نشان می‌دهد چه میزان استفاده از بسته‌های اینترنتی صورت گرفته است. اما اگر شخصی احساس کرد بسه اینترنتی اش زودتر از زمان واقعی خود تمام شده است می‌تواند با سامانه کشوری ۱۹۵ تماس بگیرد و حتما رسیدگی خواهد شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وزیر ارتباطات
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
آریو برزن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
0
3
مواضب باش همینجوری که در وضعیت رفع پیگیری هستی هنگ نکنی فیلتر بشی!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
0
3
پیگیری نمی خواد، دستتون رو از خرتناق ملت بردارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
0
4
نکردی هم نکردی ...عزیز
تا چند وقت دیگه آنقدر تجهیزات اینترنت ماهواره ای و اینترنت فضایی وارد کشور بشه که نود درصد ملت احتیاجی به اینترنت لاکپشتی فیلتری شما نداشته باشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
0
4
يك مشت پير پاتال جاهل قرن بوقي واسه ملت تصميم ميگيرن بزودي به اينترنت شما هم نيازي نداريم همونجور كه صدا و سيما تون هم ديگه بود و نبودشح فرقي برامون نداره انقدر مخالف جريان اب شما كنين ببينيم به كجا ميرسين
نظرات شما
پیشخوان