تاریخ انتشار: ۰۱:۱۹ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

وزیر کشور: جمهوری آذربایجان دوستی بهتر از دولت ایران نخواهد داشت

وزیر کشور با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف میان کشورهای منطقه است، تاکید کرد دست جمهوری اسلامی ایران برای دوستی با همسگایان دراز است.

وزیر کشور: جمهوری آذربایجان دوستی بهتر از دولت ایران نخواهد داشت

رویداد۲۴ احمد وحیدی روز جمعه در دومین روز از سفر به آذربایجان‌شرقی، پس از بازدید از سد مشترک ایران و جمهوری آذربایجان اظهار کرد: جمهوری آذربایجان دوستی بهتر از ملت و دولت ایران نخواهد داشت.

وی همچنین با بیان اینکه طرح‌های خوبی در این منطقه در حال اجرا است و امکان توسعه ظرفیت‌ها وجود دارد، اظهار کرد: مردم جمهوری آذربایجان با مردم ایران ارتباط دیرینه دارند.

وزیر کشور ادامه داد: رژیم صهیونیستی همواره به دنبال ایجاد اختلاف و مشکل برای منطقه است، اما هرکسی با جمهوری اسلامی دشمنی کند، بازنده خواهد بود و ضرر خواهد کرد.


بیشتر بخوانید: پشت پرده تنش شدید بین ایران و آذربایجان چیست؟


وحیدی با یادآوری سرنوشت همه کسانی که مانند رژیم صدام و آمریکا که در دشمنی با ایران ضرر کردند، اضافه کرد: ما همسایگان را دوست خود می‌دانیم و خواهان تقویت روابط همه جانبه با آن‌ها هستیم.

وزیر کشور تاکید کرد: این منطقه و شهرستان به لحاظ آب و هوایی ویژگی خاصی دارد و مملو از ظرفیت‌ها است؛ بنابراین باید همت به خرج داد و آن‌ها را شکوفا کرد.

وحیدی با بیان اینکه مناطق آزاد باید وضع مردم منطقه را بهبود بخشند، تصریح‌کرد: همه وزارتخانه‌های مربوطه باید کمک کنند تا سرمایه گذاری در این مناطق به درستی شکل بگیرد و با طرح‌های توسعه‌ای اشتغالزایی ایجاد شود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: احمد وحیدی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۰
0
2
به چیزی واسه ما عجیبه چرا پخمه های آمریکایی ایران مسعولند نخبه های ایرانی آمریکا و اروپا
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۱
0
0
واقعا نمی‌دانم روابط با کشورهای خارجی چه ربطی به وزارت کشور داره!؟ اگر کسی فهمید چرا وزیر کشور در باره موضوعاتی که هیچ ربطی به او ندارد اظهار نظر می‌کند مرا هم با خبر کند!!؟؟
نظرات شما
پیشخوان