تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۲

اعلام رسمی نمایندگان ایران در آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۳-۲۰۲۴ را معرفی کرد.

اعلام رسمی نمایندگان ایران در آسیا

رویداد۲۴ در حالی که روز گذشته باشگاه‌های ایرانی فرم حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا و دریافت مجوز حرفه‌ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند، امروز‌ای اف سی نام شش تیم ایرانی که مجوز را به آن‌ها اعطا کرده را در خروجی وبسایت خود قرار داد.

بر این اساس پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، گل‌گهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران تیم‌های معرفی‌شده از فدراسیون ایران به‌ای اف سی هستند که البته ذیل «لایسنس با جریمه» توانسته‌اند به مسابقات باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا راه پیدا کنند.

این شش تیم پیش‌تر توسط کمیته بدوی فدراسیون ایران تائید و به‌ای اف سی معرفی شدند و حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا نام آن‌ها را در لیست خود قرار داده است. این نخستین بار در فصل جدید است که‌ای اف سی اسامی باشگاه‌های دارای مجوز را منتشر می‌کند.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ثبت نام کرد


اعلام رسمی نمایندگان ایران در آسیا

بنابراین و با تائید نهایی، پرسپولیس به عنوان نماینده نخست ایران راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد و سپاهان به عنوان نماینده دوم در مرحله گروهی حضور خواهد داشت. همچنین نساجی دیگر نماینده ایران خواهد بود و تراکتور در پلی آف حضور خواهد داشت.

در صورتی که هر کدام از این تیم‌ها مجوز نهایی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست نیاورند یا اتفاق خاصی برایشان رخ دهد، گل‌گهر و فولاد جایگزین آن‌ها خواهند شد.

این در حالی است که اولین بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۱۷ مرداد برگزار خواهد شد.

اعلام رسمی نمایندگان ایران در آسیا

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان