تاریخ انتشار: ۱۶:۰۴ - ۰۴ تير ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

رحیمی‌جهان‌آبادی: ۸۰ نماینده استیضاح وزیر کشور را امضا کرده‌اند

جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۴ تیرماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیش از ۸۰ امضا برای استیضاح وزیر کشور، گفت: وزیر کشور از یک معاون سیاسی که کار اشتباهی می‌کند، دفاع می‌کند؛ هیأت رئیسه مجلس بر اساس آیین نامه داخلی باید از کیان مجلس دفاع کند؛ استیضاح به شما تحویل داده شده، چرا این استیضاح اعلام وصول نمی‌شود.

رحیمی‌جهان‌آبادی: ۸۰ نماینده استیضاح وزیر کشور را امضا کرده‌اند

رویداد۲۴ خانه ملت نوشت: جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۴ تیرماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع آوری بیش از ۸۰ امضا برای استیضاح وزیر کشور، گفت: وزیر کشور از یک معاون سیاسی که کار اشتباهی می‌کند، دفاع می‌کند؛ هیأت رئیسه مجلس بر اساس آیین نامه داخلی باید از کیان مجلس دفاع کند؛ استیضاح به شما تحویل داده شده، چرا این استیضاح اعلام وصول نمی‌شود.

وی خطاب به رئیس مجلس ادامه داد: وزیر کشور از جلسه غیرعلنی مجلس بیرون رفته، بعد می‌گوید که هیچ قولی نداده ام، آن مهلتی که حضرت عالی دادید و خواسته‌ای که نمایندگان داشته اند، یعنی هیچ! بنده خودم را عرض می‌کنم با هیچ استاندار و شخص وزیر کشور تا پایان نمایندگی مجلس نشستی نخواهیم داشت.

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: استیضاح وزیر کشور باید اعلام وصول شود یا وزیر به تعهد و قولی که به شما داده و تاریخی که شما تعیین کردید، عمل کند

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: وزیر کشور
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۴
0
1
شخصی که بیرون کشور
و د داخل کشور
اعتبار نداره
فردی
ثروزیسم
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان