تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

احمد خاتمی: استفاده از سلبریتی‌های کشف حجاب کرده در برنامه‌ها «منکر» است

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: استفاده از برخی سلبریتی‌ها که کشف حجاب کرده و اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند یک «منکر» است.

احمد خاتمی: استفاده از سلبریتی‌های کشف حجاب کرده در برنامه‌ها «منکر» است

رویداد۲۴ احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: استفاده از برخی سلبریتی‌ها که کشف حجاب کرده و اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند یک «منکر» است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: استفاده از برخی سلبریتی‌ها که کشف حجاب کرده و اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند یک «منکر» است.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی ظهر امروز در همایش جهاد تبیین که با حضور کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز در سالن جلسات دفتر نمایندگی، ولی فقیه در فارس برگزار شد، حجاب را از ضروریات و بدیهیات دین دانست و اظهار کرد: همه فق‌ها بر این موضوع تأکید دارند.

عضو فق‌های شورای نگهبان در ادامه بی حجابی را یک منکر برشمرد و اضافه کرد: باید در خصوص بی حجابی نهی از منکر بر اساس آداب صورت گیرد.


بیشتر بخوانید: امام جمعه رشت: کشف حجاب قابل پذیرش نیست؛ امت حزب‌الله و زنان محجبه منتظر یک اشاره هستند


امام جمعه موقت تهران به رفتار برخی سلبریتی‌ها واکنش نشان داد و تصریح کرد: نسبت به سلبریتی‌هایی که کشف حجاب می‌کنند نهی از منکر را انجام می‌دهیم، استفاده از برخی سلبریتی‌ها که کشف حجاب کرده و اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند نیز یک منکر است.

وی در ادامه بر فرهنگ‌سازی برای حضور پرشور و گسترده مردم در نمازجمعه توسط صدا و سیما تأکید و عنوان کرد: آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و آموزش عالی، دانش آموزان و دانشجویان را به حضور در نماز جمعه ترغیب کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به انتخابات بر حضور پرشور و گسترده در پای صندوق‌های رای تأکید کرد و گفت: شورای نگهبان از هیچ جناحی حمایت نمی‌کند.

خاتمی با بیان اینکه شورای نگهبان مطابق قانون و در چارچوب وظایف، اقدامات خود را انجام می‌دهد، اظهار کرد: این شورا براساس حب و بغض تصمیم نمی‌گیرد و سلیقه‌ای عمل نمی‌کند.

منبع: حوزه

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۲
1
3
احمد خاتمی که سکته کرده بود ظاهرا درسی نگرفته است و دوباره اراجیف خود را تکرار می‌کند،عجیب است که ایشان هم عضو شورای نگهبان است و هم عضو مجلس خبرگان!!! یعنی خودش باید صلاحیت خودش را برای انتخابات تایید کند!!!
نظرات شما