تاریخ انتشار: ۲۳:۵۲ - ۲۰ تير ۱۴۰۲

علی چینی: استقلال بلاتکلیف‌ترین تیم ایران است

بازیکن سابق استقلال از جدایی محبی و قائدی نگران است و به مسئولان توصیه کرد پیگیر حضور دوباره آنها در تیم باشند.

علی چینی: استقلال بلاتکلیف‌ترین تیم ایران است

رویداد۲۴ علی چینی، بازیکن سابق استقلال در گفتگو با ایسنا، درباره قرعه کشی لیگ برتر و برنامه بازی‌های استقلال که در هفته دوم با سپاهان و هفته پنجم با پرسپولیس بازی می‌کند، اظهار کرد: قرعه برای ما فرقی نمی‌کرد. با همه تیم‌ها باید بازی کنیم. کسی که می‌خواهد برای قهرمانی بجنگد فرقی نمی‌کند با چه تیمی، کجا و چه زمانی بازی کند.

وی درباره حضور علی خطیر در سمت سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت: خطیر پیش از این در دوره حضور شفر و استراماچونی در باشگاه حضور داشته و آدمی کار بلد است که ضمن تسلط به زبان، در روابط بین‌الملل و فدراسیون نیز تاثیرگذار بوده است، اما باید ببینیم با حضور او چه اتفاقاتی برای استقلال رخ خواهد داد.

آوردن نکونام به استقلال بهترین کار حجت کریمی بود

چینی درباره جدایی حجت کریمی از استقلال پس از ناکامی در جذب علیرضا بیرانوند خاطرنشان کرد: به نظر من کریمی سرپرست خوبی بود. او به مشکلات استقلال رسیدگی می‌کرد و بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرد. یکی از بهترین کار‌های کریمی آوردن جواد نکونام برای هدایت استقلال بود، اما متاسفانه شرایط به شکلی پیش رفت که او مجبور به جدایی از استقلال شد.


بیشتر بخوانید: قرارداد نکونام امضا شد/ کریمی: خوشحالیم پسر استقلال دوباره برگشت!


استقلال بلاتکلیف‌ترین تیم ایران است

بازیکن سابق استقلال درباره وضعیت استقلال در فصل نقل انتقالات گفت: بازیکنان با نظر سرمربی تیم جذب می‌شوند و امیدوارم مدیران تیم هم بتوانند طبق لیست بازیکنان را جذب کنند. متاسفانه موضوع بیرانوند به استقلال ضربه بزرگی زد و ما را از جذب سایر بازیکنان هم دور کرد. استقلال در نقل و انتقالات بسیار عقب است و همین باعث نگرانی هواداران شده است. متاسفانه در حال حاضر استقلال بلاتکلیف‌ترین تیم ایران است و روز‌های خوبی را برای این تیم پیش بینی نمی‌کنم.

جدایی محبی و قایدی بدترین اتفاق است

وی درباره جدایی احتمالی محبی و قایدی از استقلال بیان کرد: محبی راهی روسیه شده تا با تیم جدیدش قرارداد ببندد. در چنین وضعیتی باید به او حق داد چرا که وقتی پولش را به درستی از باشگاه نگرفته است باید هم به فکر آینده خود باشد. قایدی هم که در آستانه حضور در امارات است و این بدترین اتفاق ممکن برای استقلال خواهد بود، زیرا این زوج فصل گذشته بهترین عملکرد را داشت.

«با این شرایط به اینده استقلال امیدوار هستید؟» چینی در این باره توضیح داد: خطیر می‌تواند شرایط استقلال را به بهترین شکل تغییر دهد چرا که او توانایی‌های لازم برای انجام این کار را دارد. البته نکونام هم توانایی جمع کردن تیم را دارد به شرط آنکه بستر لازم برای این امر فراهم شود. امیدوارم در این بین پیشکسوتان هم از تیم حمایت کنند تا بتوانیم سال خوبی را امسال رقم بزنیم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما