تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

بازیکن جدید النصر عربستان رونمایی شد

بنا بر اعلام باشگاه النصر عربستان انتقال الکس تلس به تیم فوتبال این باشگاه نهایی شد.

بازیکن جدید النصر عربستان رونمایی شد

رویداد ۲۴ به گزارش ورزش سه؛ باشگاه النصر عربستان از چند هفته پیش تلاش برای جذب الکس تلس، مدافع چپ منچستریونایتد را آغاز کرده بود. این باشگاه دقایقی پیش با انتشار تصاویری از لحظه عقد قرارداد مدافع برزیلی، خرید او را رسما تایید کرد.

دیلی میل پیش از پایان فصل گذشته از الکس تلس به عنوان یکی از بازیکنانی یاد کرده بود که اریک تن هاخ برای فصل آینده آن‌ها را در لیست مازاد خود قرار می‌دهد. مقصدی که این بازیکن بعد از ترک اولدترافورد برگزید همان مقصدی بود که زمستان سال قبل رونالدو آن را انتخاب کرده بود.

او بعد از مذاکره اولیه با سران النصر روز جمعه تست‌های پزشکی خود را در پرتغال پشت سر گذاشت و امروز قراردادش را رسما امضا کرد تا دوباره با کریستیانو رونالدو هم تیمی شود.


بیشتر بخوانید: النصر مجوز حضور احتمالی رونالدو در ایران را گرفت!


منچستریونایتد از این انتقال ۴ میلیون یورو دریافت می‌کند و الکس تلس نیز بابت بازی در النصر دستمزد سالیانه ۷ میلیون یورو دریافت خواهد.

این مدافع برزیلی در سال ۲۰۲۰ به منچستریونایتد پیوست، اما عملکرد او برخلاف انتظار‌ها خیلی موفق نبود تا به صورت قرضی راهی سویا شود. او این شانس را داشت که در دوران حضورش در یونایتد نیز کنار رونالدو بازی کند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: النصر عربستان
نظرات شما