تاریخ انتشار: ۱۴:۵۹ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

کشف مشکوک جسد دانشجوی پزشکی؛ زمان احیا کافی نبود!

جسد دانشجوی پزشکی در حالی توسط هم اتاقی های وی پیدا شد که او در اتاق قفل شده محبوس شده بود. وی رزیدنت سال اول رادیولوپی اهل تاکستان قزوین بود.

کشف مشکوک جسد دانشجوی پزشکی؛ زمان احیا کافی نبود!
رویداد ۲۴ به گزارش ایسنا؛ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن اعلام این خبر، در تشریح جزئیات این واقعه نوشت: «پیکر این دانشجو ظهر روز پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲ توسط هم اتاقی‌های وی پیدا شده و باحضور حراست پس از پیدا شدن پیکر او درب اتاقش قفل شده و سپس مامورین جنایی در صحنه حاضر شده و نمونه گیری انجام می‌شود. پیکر از ساعت ۱۸ به سردخانه مجتمع منتقل شد.
متخصصان بیهوشی در بدو حادثه در صحنه حاضر می‌شوند، اما، چون زمان لازم برای احیای مرحوم گذشته بوده قادر به احیا نبودند.


بیشتر بخوانید: تصادف در آزادراه کودک دو ساله را به کام مرگ فرستاد


توضیح اینکه روز حادثه شیفت مرحوم نبوده و پس از اینکه دوش می‌گیرد برای استراحت به اتاق می‌رود و در کنار تخت فوت می‌کند. شواهد ضرب و شتم در او وجود نداشته و وسایل نامبرده تحویل حراست دانشگاه شده است.

به دلیل اینکه مرحوم روتیشن یکماهه خود را از ۵ روز قبل در مجتمع آغاز کرده اطلاع خاصی از سابقه بیماری احتمالی یا سایر علل فوت او فعلا در دسترس نیست.

ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت رزیدنت دانشگاه علوم پزشکی تهران به اطلاع می‌رساند اخبار تکمیلی در خبر‌های بعدی منتشر خواهد شد.»

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: کشف جسد
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۷
0
1
حراست ؟؟؟؟؟!!!!!!
حتما حراست رفته بود مواظب باشه روح مرحوم یه وقتی بدون اجازه کیهان !!! وارد بهشت نشه ........ حتما حراست وظیفه اش همین چیزهاست وگرنه ما که پلیس و انتظامات نداریم بیاد خوابگاه البته بجز دوستان لباس شخصی که هر ده سال حیدرحیدر گویان وارد میشوند و میزنند و خراب میکنند و میروند ......
کارآگاه گجت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۸
0
0
این موضوع از چند حال خارج نیست،طرف یا بیماری زمینه ای داشته یا سکته کرده یا از بلندی سقوط کرده یا خودکشی کرده یا سگ گازش گرفته یا اصلا خودبخود مرده!!! و هر کس مخالف اینها را بگوید خیلی خر است!!!
نظرات شما