تاریخ انتشار: ۱۳:۵۹ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۲
خبرگزاری قوه قضاییه:

حسین فریدون موقتا به مرخصی استعلاجی رفته؛ ۱۲ مرداد باید به زندان برگردد

میزان نوشت: طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که روند درمانی حسین فریدون تا تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۲ به طول انجامیده و او تا این تاریخ در بیمارستان بستری بوده و در ادامه بنا به تشخیص پزشکی قانونی تا ۱۲ مرداد سال جاری به وی مرخصی استعلاجی پس از درمان داده شده است.

حسین فریدون موقتا به مرخصی استعلاجی رفته؛ ۱۲ مرداد باید به زندان برگردد
رویداد۲۴ میزان نوشت: حسین فریدون به صورت موقت و با استفاده از مرخصی استعلاجی و جهت انجام مراحل درمانی، در خارج از زندان است و ۱۲ مرداد باید به زندان بازگردد.

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری ۲۷ تیر سال جاری درباره آخرین وضعیت پرونده حسین فریدون برادر رئیس جمهور سابق، گفت: حسین فریدون، فرزند اسدالله در تاریخ ۲۴ مهر سال ۱۳۹۸ وارد زندان اوین شد و محکوم به تحمل ۵ سال حبس، ۱۵۵ میلیارد ریال جریمه و انفصال از خدمت شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط بیماری حسین فریدون و لزوم اعمال ماده ۵۲۲ آیین دادرسی کیفری، وی در تاریخ ۲۲ تیر ۱۴۰۲ با تشخیص پزشک و هماهنگی مرجع قضایی به مرکز درمانی خارج از زندان اعزام و در حال حاضر بستری و تحت درمان است.

بر همین اساس، طبق بررسی‌های صورت گرفته توسط خبرگزاری میزان مشخص شد که روند درمانی حسین فریدون تا تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۲ به طول انجامیده و او تا این تاریخ در بیمارستان بستری بوده و در ادامه بنا به تشخیص پزشکی قانونی تا ۱۲ مرداد سال جاری به وی مرخصی استعلاجی پس از درمان داده شده است.

منبع: میزان
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: حسین فریدون
نظرات شما