تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

غایبان سرشناس افتتاحیه لیگ بیست‌وسوم؛ جایِ روزبه خالی!

در هفته نخست لیگ بیست‌وسوم ۴ بازیکن قطعاً شانس بازی برای تیم‌هایشان را نخواهند داشت.

غایبان سرشناس افتتاحیه لیگ بیست‌وسوم؛ جایِ روزبه خالی!
رویداد۲۴ به گزارش فوتبال 360، بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران از روز چهارشنبه هجدهم مردادماه شروع به کار می‌کند که در مهم‌ترین دیدارهای هفته نخست، پرسپولیس در خانه میزبان آلومینیوم اراک است، سپاهان در دیداری خانگی مقابل تراکتور تبریز باید به میدان برود و استقلال تهران هم در آبادان میهمان صنعت‌نفت است. در روزهای گذشته اخبار ضدونقیضی درباره مصدومیت چند ستاره به گوش می‌رسید که احتمال عدم حضورشان در هفته نخست لیگ برتر وجود دارد.

مهرداد محمدی در کنار علی نعمتی و امید نورافکن، سرشناس‌ترین بازیکنانی بودند که گفته می‌شد احتمال دارد در هفته آغازین لیگ بیست‌وسوم نتوانند تیم‌های خود را همراهی کنند که روز گذشته محمدی به تمرینات استقلال بازگشت تا مشخص شود که ستاره آبی‌ها مشکلی برای همراهی تیمش در سفر به آبادان ندارد. همچنین علی نعمتی هم برخلاف گمانه‌زنی‌ها، در بازی دوستانه اخیر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان به میدان رفت تا آمادگی فنی خود را نشان بدهد. هر چند که در این میان سرنوشت امید نورافکن نامشخص است و گمانه‌زنی‌هایی درباره عدم حضور احتمالی او در جمع شاگردان ژوزه مورایس در هفته نخست لیگ برتر به گوش می‌رسد.

قوانین لیگ برتر فوتبال ایران به‌طوری تنظیم شده که در صورت 4 اخطار شده بازیکنان در هفته پایانی فصل گذشته، محرومیت آن‌ها به فصل جدید منتقل نخواهد شد اما در صورت دریافت کارت قرمز، شرایط متفاوت است و بازیکن باید در هفته نخست از روی سکوها بازی تیم خود را دنبال کند و محرومیت او به فصل جدید منتقل می‌شود. همین مسئله باعث شده تا 4 بازیکن برای حضور در اولین بازی فصل جدید با چالش مواجه شوند و آن‌ها شانسی برای انجام اولین بازی فصل در هفته نخست ندارند!

کارت قرمز جنجالی چشمی در بازی تاریخی استقلال

استقلال فصل گذشته توانست در هفته پایانی لیگ برتر بردی تاریخی را به‌دست آورد؛ به‌طوری‌که شاگردان ریکاردو سا پینتو موفق شدند با نتیجه 7 بر یک از سد تراکتور تبریز بگذرند و بردی بی‌سابقه را به نام خود رقم زدند. در جریان آن مسابقه، روزبه چشمی با آرش قادری درگیری داشت که هم بازیکن استقلال و هم بازیکن تراکتور از زمین مسابقه اخراج شدند تا چشمی، سرشناس‌ترین غایب استقلال در هفته نخست باشد و در نقطه مقابل، قادری هم که این روزها گفته می‌شود در آستانه انتقال از تراکتور به ذوب‌آهن قرار دارد، نتواند در هفته نخست لیگ بیست‌وسوم به میدان برود.

دو محروم، یادگاری از دوئل سرنوشت‌ساز فصل!

نساجی مازندران در آخرین بازی لیگ بیست‌وسوم در خانه میزبان پرسپولیس بود؛ مسابقه‌ای که در آن سرنوشت تیم قهرمان قرار بود مشخص شود و سرخ‌پوشان پایتخت توانستند بردی 4 گله را به‌دست آورند اما در حاشیه این بازی یک‌طرفه، حواشی جنجالی رخ داد که باعث شد تا مهرداد عبدی و حسین زامهران، دو بازیکن تیم نساجی از داور مسابقه کارت قرمز بگیرند. همین مسئله باعث شده تا مهدی رحمتی نتواند از دو مهره کلیدی موردنظرش در آغاز فصل جدید استفاده کند و نساجی مازندران در شرایطی باید در هفته نخست مقابل پیکان تهران بازی افتتاحیه لیگ بیست‌وسوم را برگزار کند که خبری از حضور عبدی و زامهران در ترکیب مازنی‌ها نخواهد بود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیگ برتر فوتبال
نظرات شما