تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

محیطبان شاهرودی شکارچیان را ناکام گذاشت

بنا بر اعلام رئیس اداره حفاظت محیط شهرستان شاهرود یک محیطبان شاهرودی حین ماموریت در زیستگاه‌های این شهرستان مورد ضرب و شتم شکارچیان در منطقه ممنوع تپال قرار گرفت.

محیطبان شاهرودی شکارچیان را ناکام گذاشت

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: علی‌اکبر قربانلواظهار کرد: حوالی ساعت ۵ روز گذشته سه شکارچی غیرمجاز وارد منطقه شده و محیط بانان منطقه بعد از رویت آنها، کار مستندسازی را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه یکی از شکارچیان به عنوان راننده از منطقه شکار فاصله داشته ادامه داد: یکی از شکارچیان سوار یک دستگاه موتور شده و به منطقه می‌رود که بعد از آن محیط بانان وی را با یک لاشه شکار دستگیر می‌کنند.

وی با بیان اینکه یکی از محیط بانان به سمت راننده موتور رفته و محیط بانان دیگر دنبال شکارچی دوم که ضارب اصلی به محیط بانان است، می‌رود.

وی با اشاره به دستگیری راننده و یک شکارچی توسط یکی از محیط بانان گفت: محیط بان دیگر نیز برای دستگیری شکارچی سوم اقدام می‌کند که این شکارچی که اسلحه نیز به همراه نداشته با سنگ محیط بان علیرضا دزیانیان را مضروب و با استفاده از گیج شدن ناشی از ضربه اقدام به فرار می‌کند.

وی با اشاره به ضرب و جرح محیط بان شاهرودی توسط این متخلف شکار و صید در عصر روز جمعه افزود: محیط بان علیرضا دزیانیان محیطبان این اداره به دنبال این درگیری مصدوم و به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود انتقال می‌یابد.

وی با بیان اینکه محیط‌بانان این اداره از ساعت پنج صبح در منطقه شکار ممنوع تپال شاهرود رفتار این شکارچیان را زیر نظر داشتند، ادامه داد: سه شکارچی شرور چندین بار به سمت محیط‌بانان تیراندازی کردند.

قربانلو از دستگیری دو نفر شکارچیان متخلف خبر داد و خاطرنشان کرد: دو ضارب محیط‌بان شاهرودی دستگیر شدند، ولی ضارب اصلی این محیط‌بان متواری و تحت تعقیب است.

همچنین استاندار سمنان با همراهی فرماندار ویژه شاهرود در بیمارستان امام حسین (ع) از محیط‌بان مضروب عیادت کردند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۴
0
1
این شکارچی که گریخته بگیرید بدید دست حاج آقا ثقتی ارشادش کنه!
نظرات شما