تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

احمد خاتمی: بی‌حجابی گناه محض است/ دشمن می‌خواهد بی‌حجابی را عادی‌سازی کند

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه برخی القای شبهه غلط می‌کنند، گفت: بی‌حجابی گناه محض است در حالی که مردم باید حرمت امام حسین(ع) را نگه دارند و از این رو باید از عادی‌سازی جلوگیری کرد.

کنایه سنگین مهاجری به سخنگوی دولت و قیاس با سخنگوی صدام حسین!

رویداد۲۴ حجت الاسلام سیداحمد خاتمی شامگاه جمعه در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کاشان اظهار داشت: الحمدالله همه کشور به ویژه منطقه کاشان حسینی و سیاهپوش و عزادار سیدالشهداء(ع) است.

وی افزود: دهه اول محرم که توسط عناصر ضدانقلاب اعلام شده بود، لباس مشکی نپوشید به کوری چشم دشمنان مجالس عزای امام حسین(ع) انبوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نهضت سیدالشهداء مثلث سه ضلعی است، ابراز داشت: در راس این مثلت امام حسین(ع) است و آن حضرت چهره محبوب از آغاز خلقت تاکنون است و راس دوم همرزمان سیدالشهداء(ع) هستند.

وی با بیان اینکه سومین راس این مثلت آزادگان امام حسین(ع) هستند، گفت: نقشه این بود که آزادگان را در شام بکشند و این آزادگان همان اسرا هستند و سند این موضوع نیز در کتب مرحوم ری شهری آمده است، اما امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) ورق را برگرداندند.

خاتمی تصریح کرد: آزادگان جلوی تحریف نهضت عاشورا را گرفتند و از دشمن نترسیدند و حتی دشمن را تحقیر کردند و شیرمردانه و محکم مقاومت کردند و یک کلمه که بوی ندامت داشته باشد از کلام آزادگان خارج نشد و عزت حسینی را حفظ کردند.

وی تاکید کرد: در موضوع اولی یزید سعی داشت تا شهادت امام حسین(ع) و یارانش را عادی جلوه دهد در حالی که حضرت زینب(س) خطبه‌ای طوفانی ایراد کردند و نقشه یزید خنثی شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مقام معظم رهبری واژه جهاد تبیین را مطرح کردند و در طول یک سال این موضوع را واجب ضروری و واجب فوری قلمداد کردند و در این شرایط برای ما تکلیف ایجاد می‌کند.


بیشتربخوانید: احمد خاتمی: ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند / نخواهیم گذاشت ولایت تنها بماند


وی با بیان اینکه دشمن چهار موضوع را قصد دارد در ایران اسلامی کمرنگ کند، ابراز داشت: اولین موضوع کمرنگ کردن غیرت دینی است به نحوی که برای بدحجابی شش خطبه خواندم و دشمن امروز بی‌حجابی را ترویج می‌کنند و بعد از آن مسائل دیگر است و آنچه جای نگرانی بوده عادی‌سازی این منکر بزرگ است.

خاتمی با بیان اینکه برخی القای شبهه غلط می‌کنند، گفت: بی‌حجابی گناه محض است در حالی که مردم باید حرمت امام حسین(ع) را نگه دارند و از این رو باید از عادی‌سازی جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه باید مراقب باشیم گناه را عادی‌سازی نکنند، تصریح کرد: دشمن سعی دارد ولایت‌مداری را کمرنگ کند و از این رو می‌خواهند القا کنند ولی فقیه یک رهبری همانند سایر رهبران است در حالی که ولایت فقیه نائب امام زمان(عج) است و صرفا یک رهبر سیاسی نیست‌.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: دشمن قصد کمرنگ کردن اغتشاشات را دارد و از این رو برای این اغتشاشات نام اعتراضات را انتخاب کردند در حالی که در فرانسه حتی یک برگ انجیل آتش نزدند اما به قرآن اهانت شد و شهید عجمیان‌ها را 30 نفر دوره کردند و به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه دشمنان تو دهنی محکمی از مردم خوردند، افزود: باید مراقب تحریف باشیم چراکه دشمن قصد داشت کشور را به هم بریزد اما موفق نشدند و به لطف خدای اغتشاشات سال گذشته را فقط مردم خنثی کردند و در سال 88 نیز فتنه را مردم خنثی کردند و بعد از این نیز خنثی خواهید کرد.

خاتمی با بیان اینکه برخی افراد قصد دارند تا نفرت از آمریکا را کمرنگ کنند، ابراز داشت: توطئه‌های آمریکا علیه ایران یک لحظه متوقف نشده و انگار همه کارهای خود را رها کردند و فقط قصد دارند ایران را بکوبند و از این رو باید مراقب تحریف بود.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۴
0
5
آقای مهاجری تشبهت عالی بود
نظرات شما