تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

فتح‌الله‌زاده، اخراج ساپینتو را تکذیب کرد

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به تازگی در مصاحبه ای گفته که تماشاگران استقلال در دوران مدیریت جدیدش در تیم آبی خواهان اخراج ریکاردو ساپینتو از تیم بودند اما وی و اعضای هیات مدیره از این مربی پرتغالی دفاع کردند.

فتح‌الله‌زاده، اخراج ساپینتو را تکذیب کرد

رویداد۲۴ خبرورزشی نوشت: اخراج ریکاردو ساپینتو از استقلال؛ این موضوعی است که مربی پرتغالی هم پیش‌تر در مصاحبه‌هایش بدان اشاره کرده بود. البته او گفته بود این علی فتح‌الله‌زاده بود که می‌خواست وی را از تیم اخراج کند، اما به واسطه نتایج خوبی که تیم گرفت، نتوانست نقشه خود را عملی کند. به واقع ریکاردو ساپینتو گفته بود یکی از فشار‌هایی که در تیم استقلال تحمل می‌کرد، تصمیم علی فتح‌الله‌زاده برای برکناری وی بود، اما مدیر عامل سابق باشگاه استقلال می‌گوید اخراج ریکاردو ساپینتو خواسته تماشاگران از وی بود.

آنچه که از حضور ریکاردو ساپینتو در تیم استقلال دیده شد، رابطه خوب تماشاگران با این مربی بود. تا جایی که روی سکو‌ها طرح موزاییکی ساپی هم نقش بست.

جالب اینکه این بار ریکاردو ساپینتو هیچ واکنشی به مصاحبه علی فتح‌الله‌زاده نشان نداد. به نظر او اینروز‌ها با جدیت به تیم جدید خود می‌پردازد. تیمی که این شانس را دارد در رقابت‌های اروپایی بعد از حذف تیم صرب جلوتر رود.

ضمن اینکه بحث ریکاردو ساپینتو باحجت کریمی موجب طرح صحبت‌هایی خارج از عرف شد و ریکاردو ساپینتو برای دفاع از اعتبار خود به کمیته اخلاق فیفا از حجت کریمی شکایت کرده است.

ریکاردو ساپینتو در نهایت با رای صادره از سوی کمیته انضباطی مبنی بر ۴ ماه محرومیت و هم چنین جریمه ۱۰ درصدی اردوی تیم آبی راترک کرد و رهبری تیم آپوئل قبرس را برعهده گرفت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما