تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

پیشنهادی که بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را خنثی کرد

یک پیشنهاد عجیب موجب شد رضا شکاری قید پیوستن به پرسپولیس را بزند و پیراهن سپاهان را بپوشد.

پیشنهادی که بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را خنثی کرد

رویداد۲۴ یکی از بازیکنانی که مدنظر یحیی گل‌محمدی برای پیوستن به پرسپولیس بود رضا شکاری بازیکن تیم گل‌گهر سیرجان بود که البته این بازیکن با وجود مذاکراتی که با پرسپولیس کرده بود اما در نهایت راهی سپاهان اصفهان شد. 

در قرارداد شکاری با گل‌گهر مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به عنوان بند فسخ قرارداد در نظر گرفته شده بود و تیم‌های خواهان این بازیکن باید این هزینه را می‌پرداختند. این بند فسخ باعث شد تا پروسه جدایی وی از گل‌گهر کمی طولانی شود؛ اما در نهایت باشگاه سپاهان موفق شد رضا شکاری را جذب کند. 

در زمانی که پرسپولیس به دنبال مذاکره با شکاری برای جذب این بازیکن بود به شکاری گفته شد رقم فسخ قرارداد او پرداخت می‌شود اما فقط ۳ میلیارد تومان به عنوان مبلغ قرارداد با این بازیکن امضا خواهد شد. این پیشنهاد عجیب پرسپولیسی‌ها با جواب منفی شکاری روبه‌رو شد چرا که او خواهان دریافت مبلغ بیشتری برای قرارداد فصل آینده فوتبال خود بود. 

در نهایت این پیشنهاد عجیب به شکاری باعث شد او قید پرسپولیسی شدن را بزند؛ هرچند این بازیکن علاقه زیادی داشت در پرسپولیس و زیر نظر یحیی گل‌محمدی بازی کند که به خاطر این پیشنهاد عجیب قید حضور در تیم قهرمان ایران را زد و زردپوش شد.

رضا شکاری یکی از بازیکنانی بود که یحیی گل‌محمدی برای تقویت فاز هجومی تیمش نظر ویژه‌ای روی او داشت اما این بازیکن همراه با کاوه رضایی و عیسی آل‌کثیر به سپاهان رفتند تا خط حمله این تیم اصفهانی یکی از پرمهره‌ترین خطوط حمله  لیگ برتر باشد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: رضا شکاری
نظرات شما