تاریخ انتشار: ۲۰:۴۲ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

استوری جنجالی؛ کاپیتان تیم ملی به سیم آخر زد!

سید محمد موسوی یک استوری جنجالی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

استوری جنجالی؛ کاپیتان تیم ملی به سیم آخر زد!

رویداد۲۴ تیم ملی والیبال ایران این روزها خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا که از اهمیت بسیار ویژه‌ای هم برخوردار است آماده می‌کند. شاگردان بهروز عطایی در لیگ ملت‌ها نتایج خوبی کسب نکردند و به همین خاطر این موضوع باعث شده که موفقیت در قهرمانی آسیا اهمیت دوچندانی پیدا کند.

طی روزهای گذشته بود که تیم ملی والیبال ایران تهران را به مقصد ارومیه ترک کرد تا در فاصله دو هفته مانده به شروع مسابقات قهرمانی آسیا در این شهر خود را برای حضور قدرتمند در رقابت‌ها آماده کنند.

با این حال سید محمد موسوی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به همراه ملی‌پوشان ارومیه سفر نکرد و همین موضوع باعث شد شایعات عجیبی در این باره به گوش برسد اما محمد موسوی به خاطر فوت پدر همسرش یک روز مرخصی گرفت و دیرتر به جمع شاگردان بهروز عطایی اضافه شد.

موسوی امروز به ارومیه سفر کرد اما چند ساعت بعد از رسیدن او به این شهر یک جنجال به پا شده است. جایی که کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به شرایط اردوی تیم ملی معترض شده است. موسوی سال گذشته و پیش از مسابقات قهرمانی جهان نیز این کار را به شکلی متفاوت انجام داده و از حضور در آن رقابت‌ها انصراف داده بود.

استوری جنجالی؛ کاپیتان تیم ملی به سیم آخر زد!

او با انتشار ویدیویی از هتل تیم ملی نوشت: خواستم که با شما شرایط اردو و هتل رو به اشتراک بذارم. ما اومدیم ارومیه برای مسابقات آسیایی ولی متاسفانه با اینکه شهر زیبای ارومیه تعداد زیادی هتل خوب داره و همیشه بهترین میزبانی‌ها رو داشته ولی‌خوب، واقعا تیم‌های باشگاهی هم از هتل‌های بهتری استفاده می‌کنند ولی انگار دیگه تیم ملی والیبال واسه کسی مهم نیست و این به شدت به شرایط روحی بچه‌ها آسیب می‌زند.

ما برای شرایط اردویی بهتر دو هفته زودتر خانواده رو تنها گذاشتیم، با این استدلال که اینجا وضعیت اردو از تهران بهتر هست، ولی نه واقعا شرایط اونجوری که باید باشه نیست. و در آخر از همه عوامل هتلی که در آن هستیم بسیار تشکر می‌کنم چون درحد توان به تیم لطف می‌کنن."

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سید محمد موسوی
نظرات شما