تاریخ انتشار: ۲۱:۵۵ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

ادعای عجیب؛ پرسپولیس و استقلال به دنبال ستاره ویتنامی!

رسانه‌های ویتنامی در خبری عجیب، مدعی شدند که سرخابی‌ها قصد جذب یک بازیکن تیم ملی این کشور را دارند.

ادعای عجیب؛ پرسپولیس و استقلال به دنبال ستاره ویتنامی!

رویداد۲۴ برخی از رسانه‌های ویتنام در خبری عجیب مدعی شده‌اند که بازیکن ملی پوش تیم ویتل اف‌سی این کشور مدنظر سرخابی‌های ایران قرار گرفته است.

رسانه دان ویت ویتنام در خبری با تیتر "علاقه‌مندی دو غول ایران، هوآنگ دوک چه واکنشی نشان می‌دهد؟" نوشت: نگوین هوآنگ دوک، هافبک تیم ملی ویتنام، قبل از اینکه شایعاتی مبنی بر علاقه دو تیم سرشناس لیگ ایران به وی مطرح شود، در صفحه شخصی خود در فیس بوک، واکنش‌هایی داشته است.

طی یک هفته گذشته دو باشگاه ایرانی پرسپولیس و استقلال هر دو علاقه خود را برای به خدمت گرفتن نگوین هوآنگ دوک هافبک تیم ویتل اف‌سی اعلام کرده‌اند.

گفتنی است، پرسپولیس قهرمان لیگ ایران است و استقلال در فصل گذشته در رده سوم قرار گرفت. اینها هم دو باشگاه معروف در لیگ قهرمانان آسیا هستند. استقلال دو بار قهرمان این مسابقات شده است. آنها همچنین تعداد زیادی از اعضای تیم ملی ایران را در اختیار دارند.

هوآنگ دوک آماده رفتن به خارج از کشور است؟ قبل از مطرح شدن شایعات بالا، هوانگ دوک از طریق صفحه شخصی خود در فیس بوک واکنش‌هایی داشت. او تصویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد در حال یادگیری زبان‌های خارجی است و عبارت "سخت کار کردن" را به کار برد.

انتشار این استوری توسط هافبک ویتل اف‌سی با تعامل مشتاقانه طرفداران، دوستان و همکاران وی مواجه شد. نظرات بسیاری از کار سخت و تلاش‌های این ستاره در ویتل اف‌سی منتشر شد و هواداران از او تمجید کردند. عده ای نیز گفتند که او برای چالش رفتن به خارج از کشور در آینده‌ای نزدیک آماده است.

در اوایل ماه فوریه، هوآنگ دوک علاقه خود برای بازی در خارج از کشور را مخفی نکرد و گفت: من فکر می‌کنم بازیکنان ویتنامی با اعتماد به نفس بالا، آماده رفتن به محیط‌های فوتبالی بزرگتر هستند. خود من، آماده هستم که در صورت ایجاد فرصت به خارج از کشور بروم.

این خبر توسط چند رسانه دیگر ویتنامی مانند واو ورلد و همچنین دانتری منتشر شده است. شایعه‌ای که به نظر می‌رسد تا واقعیت فاصله زیادی دارد و سرخابی‌ها برنامه‌ای برای جذب این بازیکن ندارند.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما