تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

ماجرای شکایت از استقلال در فیفا / بازیکن استقلال غرامت می‌خواهد

در صورت حل نشدن ماجرای بازیکن جدید استقلال، پرونده جدیدی برای باشگاه استقلال در فیفا باز خواهد شد.

ماجرای شکایت از استقلال در فیفا / بازیکن استقلال غرامت می‌خواهد

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: منتظر محمد بازیکن عراقی در حالی به استقلال پیوست که از همان ابتدای کار مشخص بود جواد نکونام روی او به عنوان یک مهره ثابت حساب باز نکرده است و در نهایت وقتی رقم قرارداد استقلالی‌ها از سقف بودجه بالاتر شد، سرمربی آبی‌پوشان این بازیکن را در لیست مازاد قرار داد.

ماجرا از نظر جواد نکونام تمام شده، ولی برای منتظر محمد و استقلال قضیه همچنان به قوت خود باقیست. اگر باشگاه استقلال بتواند رضایت این بازیکن عراقی را جلب کند که به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود یا اینکه زیر بار امضای برگه فسخ قرارداد برود که هیچ، ولی در غیر این صورت با توجه به ثبت قرارداد و رسانه‌ای شدن کار، حق شکایت برای منتظر محمد محفوظ است و ماجرای سقف بودجه نمی‌تواند دلیل محکمه پسندی برای فیفا باشد تا از شکایت این بازیکن صرفنظر کند.

منتظر محمد تاکید کرده که اگر باشگاه استقلال رضایت او را جلب نکند قطعاً پرونده را از طریق فیفا دنبال خواهد کرد شرایط به گونه‌ای است که اگر استقلال این بازیکن را مازاد اعلام کند، یا باید رضایت مالی او را جلب کند یا اینکه منتظر شکایتش از فیفا و درخواست غرامت چند صد هزار دلاری او باشد.

البته راه سومی هم وجود دارد که منتظر محمد در ایران به تنهایی تمرین کند و کاری به کار استقلال نداشته باشد، اما باشگاه ایرانی هم مطالبات او را تا انتهای فصل طبق تاریخ‌های مقرر شده در قرارداد بپردازد! قاعده‌ای که البته خیلی بعید به نظر می‌رسد جنبه اجرایی به خود بگیرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما