تاریخ انتشار: ۱۷:۰۷ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

تصمیم بزرگ پرسپولیس/ حذف ناگهانی یک بازیکن

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی باید یکی از بازیکنان خود را از لیست کنار بگذارد.

تصمیم سخت پرسپولیس/ حذف ناگهانی یک بازیکنان

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: پرسپولیس در خط حمله ضعف دارد و یحیی گل محمدی به دنبال پیدا کردن یک مهاجم خارجی است تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند. پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی با دو مشکل بزرگ مواجه است که باید فکری به حال این دو مشکل کند. مشکل اول پر بودن لیست بزرگسال این باشگاه است. با توجه به قوانین جدید تیم‌ها فقط می‌توانند ۱۹ بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشند و حالا پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی باید یک بازیکن را از ترکیب تیم خود خارج کند.


بیشتر بخوانید: ادعای عجیب درباره پیراهن پرسپولیس/ تبلیغ بهائیت است


مشکل دوم مربوط به سقف قراردادهاست. پرسپولیس نمی‌تواند مهاجمی به خدمت بگیرد که قیمتش بالا باشد و از سقف قرارداد این باشگاه رد شود. از همین رو ستاره‌ای که احتمالا قربانی خرید مهاجم خارجی خواهد شد، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس خواهد بود.

هنانوف برای این فصل قراردادی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار با پرسپولیس دارد و در صورتی که باشگاه پرسپولیس او را از لیست خارج کند، می‌تواند ۲۲۰ هزار دلار ذخیره و آن را برای خرید مهاجم خارجی خرج کند. در واقع خروج وحدت از لیست پرسپولیس باعث خواهد شد تا این باشگاه دست بازتر برای انتخاب مهاجم خارجی داشته باشد و حدود ۲۰۰ هزار دلار بیشتر می‌تواند برای خرید جدید خود هزینه کند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
کیسه پاره گر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
3
2
الاگ متوهمهای اوبی میان عو عو میکنند کا ای پرسپولیس سرور ما چرا باید اینچنین بازیکنی با دویست بیشتر بگیرد ..اسکولهای متوهم
نظرات شما