تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

استقلال از ورود به بحران فرار کرد/ فوتبال با اعتراض زندگی می‌کند!

کارشناس فوتبال با بیان این که آبی پوشان در صورت شکست یا تساوی برابر صنعت نفت تحت فشار قرار می‌گرفتند، گفت: پیروزی بر تیم آبادانی اجازه نداد استقلال دوباره وارد بحران شود.

استقلال از ورود به بحران فرار کرد/ فوتبال با اعتراض زندگی می‌کند!

رویداد۲۴ صادق ورمزیار در خصوص برد هفته اول استقلال برابر نفت آبادان گفت: استقلال با برد برابر نفت خودرا از حاشیه‌ها دور کرد و توانست با ارائه یک بازی منطقی و قابل قبول با غلبه بر گرمای آبادان صنعت نفت را شکست داده تا هم سه امتیاز را کسب کند و هم اجازه ندهد مخالفان استقلال بدنبال حاشیه سازی باشند و تیم را دوباره وارد بحران کنند.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر ملوان که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت: نکونام می‌داند که همه بازی‌های لیگ سخت است و حریف راحتی تا پایان فصل وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: همه تیم‌ها مقابل استقلال انگیزه بالایی دارند و می‌خواهند شگفتی ساز شوند. بنابراین کادر فنی باید حریف را به خوبی آنالیز کرده و با تمام قدرت به مصاف ملوان برود تا هم سه امتیاز را کسب کند و هم در کورس بالای جدول باقی بماند ضمن اینکه پیروزی برابر ملوان می‌تواند استقلال را آماده دیدار حساس برابر سپاهان کند.

ورمزیار در مورد اعتراض برخی تیم‌ها به داوری‌ها در هفته اول لیگ گفت: فوتبال ما با اعتراض به داوری زندگی می‌کند. هر سال همین اتفاقات از ابتدا تا پایان فصل وجود دارد و تمامی هم نخواهد داشت. تا زمانی که سیستم وار نباشد این اتفاقات ادامه دارد.

وی ادامه داد: مسئولان داوری می‌دانند که هرچه از بازی‌ها بگذرد حساسیت‌ها بیشتر می‌شود و کار داوری سخت‌تر خواهد شد بنابراین باید شرایطی بوجود بیاید که اشتباهات به حداقل برسد تا شاهد درگیری و جنجال در لیگ نباشیم.

ورمزیار در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم هفته دوم هم پر گل باشد تیم‌ها تهاجمی بازی کنند تا هواداران از بازی‌های پر گل لذت ببرند هرچند که در تهران بدلیل بازسازی ورزشگاه جای هواداران خالی خواهد بود.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما