تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

مرگ آتشین پسر جوان/ کوکتل مولوتوف منجر به قتل شد

قاتل پسر جوانی که از شدت سوختگی به علت پرتاب کوکتل مولوتوف جان خود را از دست داد، دستگیر شد.

مرگ آتشین پسر جوان/ کوکتل مولوتوف منجر به قتل شد

رویداد۲۴ رکنا نوشت: صبح روز دوشنبه ۹ مرداد امسال ماجرای مرگ سوزناک پسر جوانی در بیمارستان به مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام مخابره شد و در ادامه بازپرس محمد مهدی براعه دستور داد تا تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای تحقیق وارد عمل شوند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که پسر جوان با مرد به نام بهروز اختلاف مالی داشته و مقتول از عامل این جنایت پول قرض گرفته، اما موفق به بازگرداندن بدهکاری اش نشده است.


بیشتر بخوانید: متهم: خواهرم خودسوزی کرد، او را نکشتم


بررسی‌ها نشان از آن داشت که قاتل وقتی موفق به گرفتن حسابش از پسر جوان نشده با وی در خیابان کوهستان، اطراف باغ پرندگان قرار گذاشته و پس از یک درگیری لفظی مرد جوان جوان اقدام به پرت کردن کوکتل مولوتوف به سمت پسر جوان می‌کند و پا به فرار می‌گذارد.

پسر جوان پس از انتقال به بیمارستان به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

تجسس‌های پلیسی با دستور بازپرس ویژه قتل برای دستگیری عامل این جنایت آتشین کلید زده شد و تیم جنایی پلیس آگاهی تهران با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که قاتل پس از قتل به سبزوار فرار کرده است.

همین سرنخ کافی بود تا تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران پس از هماهنگی با مقام قضایی به سبزوار رفته و شامگاه یکشنبه ۲۲ مرداد ماه در عملیاتی غافلگیرانه عامل این جنایت را که مردی ۳۶ ساله است دستگیر کردند.

براساس این گزارش متهم پس ازانتقال به تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما