تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

مبلغ پیشنهادهای گران‌ترین بازیکن استقلال چقدر است؟

گران‌ترین بازیکن فصل گذشته تیم استقلال و یکی از گزان‌ترین بازیکنان فوتبال ایران، هنوز هیچ پیشنهاد خوبی دریافت نکرده است!

مبلغ پیشنهادهای گران‌ترین بازیکن استقلال چقدر است؟

رویداد۲۴ عارف غلامی ترفند سال گذشته را برای بستن قراردادی سنگین با استقلال به کار بست غافل از آن که این استقلال با استقلال آجورلو متفاوت است!

این مدافع گرگانی در یک استوری نوشت: «چندی پیش از بیم بسته شدن تیم‌ها و از دست رفتن پیشنهادها و حل شدن مشکلاتم، با یک باشگاه خارجی پیش قراردادی امضا کردم. به شرط این که اگر پس از پنج روز فقط با باشگاه استقلال توافق کردم، قرارداد عقد شده خودکار باطل می‌شود. پس از آن مدت بود که باشگاه استقلال و کادر فنی برای اولین بار به طور شفاف و صریح به حضور بنده اعلام نیاز کردند و من از همان روز در سکوت کامل، با توجه به تمام اخبار دروغ و دست‌کاری شده در مورد من، تمام تلاشم رو برای کنسل کردن قراردادم تا به الان انجام داده‌ام و همچنان امیدوار هستم که این موضوع رخ دهد.»

برخلاف انتظار عارف غلامی، باشگاه استقلال با خواندن این استوری نگران نشده و مثل فصل گذشته دستمزد ۲۸ میلیارد تومانی (با آپشن!) به او پیشنهاد نداد. حالا عارف غلامی از اینجا مانده و از آنجا رانده شده درحالی که حتی نصف رقم ۲۸ میلیارد تومان فصل گذشته هم از استقلال یا تیمی دیگر پیشنهاد ندارد!

تراکتور و سپاهان دیگر باشگاه‌هایی که قادر به پرداخت رقم حدود ۲۰ میلیارد تومان هستند نیز خط دفاعی خود را بسته‌اند و حالا معلوم نیست آینده شغلی عارف غلامی چه خواهد شد!

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
آرش پرویزی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۵
0
0
از خدا خواستم که یا بدون تیم بمونه یا اگه تیمی هم خریدش با زیر ۱۰ م بخرش تا قدر استقلال رو بدونه و زمانی که تیم غرق مشکله هی ۴تایی نیاد
خب بیمعرفت پارسال بعد از ۹ ماه دوری از فوتبال باشگاه باهات قرارداد فوق سنگین بست ی امسال که مشکل داشت باهاش راه میومدی چی میشد گربه صفت؟
خدا جای حق نشسته و قطعا چوب اینکارو میخوره
نظرات شما