تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

قتل، پایان درگیری ۲ پسر جوان به خاطر یک دختر

درگیری دو پسر جوان بر سر یک دختر با قتل یکی از آن‌ها پایان گرفت.

قتل، پایان درگیری ۲ پسر جوان به خاطر یک دختر
رویداد۲۴ به گزارش صد آنلاین، درگیری دو پسر جوان بر سر یک دختر با قتل یکی از آن‌ها پایان گرفت. سرهنگ فضل‌ا... سواری‌پور، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در تشریح این پرونده به جام‌جم گفت: ساعت ۲ بامداد سیزدهمین روز مرداد امسال درگیری خونینی در روستای یبارک به پلیس گزارش شد.

ماموران با حضور در محل متوجه شدند در این درگیری دو پسر و یک دختر حضور داشتند که یکی از پسران با ضربه چاقو مجروح و به بیمارستان منتقل شده بود. درحالی‌که بررسی‌ها برای شناسایی هویت دختر و پسری که از صحنه فرار کرده بودند آغاز شده بود از بیمارستان خبر رسید پسر ۱۸ساله براثر شدت جراحات جان باخته است. وی ادامه داد: پرونده در اختیار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی غرب استان تهران قرار گرفت و ماموران در نخستین گام دختری که در محل حضور داشت را شناسایی کرده و به تحقیق از او پرداختند.

براساس اظهارات این دختر مشخص شد قاتل و مقتول به او علاقه داشتند و درگیری نیز به‌خاطر حذف رقیب عشقی بوده است. با بررسی‌های تخصصی و علمی، سرنخ‌هایی از تردد متهم اصلی در یکی از روستا‌های کوهستانی و صعب‌العبور شهرستان کنگاور استان کرمانشاه به‌دست‌آمد و با اعزام یک تیم به منطقه، متهم هنگام تردد به یکی از روستا‌های شهرستان کنگاور در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی غرب استان تهران منتقل شد. سرهنگ سواری‌پور بیان داشت: در تحقیقات از متهم، وی به قتل جوان ۱۸ساله در روستای یبارک شهریار با ضربه چاقو اعتراف کرد که با صدور قرار بازداشت موقت برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه قتل در اختیار پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
India
|
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۶
0
4
آخر و عاقبت دنبال دختر خیابانی افتادن و دوستیهای خیابانی.
نظرات شما