تاریخ انتشار: ۱۹:۲۱ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

اتفاقی عجیب در بیمارستان میناب؛ جمجمه یک بیمار گم شد!

گم شدن بخشی از جمجمه یک پسر ۱۴ ساله در بیمارستان جنجال بزرگی به راه انداخت.

اتفاقی عجیب در بیمارستان میناب؛ جمجمه یک بیمار گم شد!

رویداد۲۴ حدود ۲ ماه قبل پسر نوجوانی به نام حمزه ۱۴ساله که در تصادف دچار ضربه مغزی شده بود به یکی از بیمارستان‌های میناب در استان هرمزگان منتقل و بستری شد.

پدر حمزه گفت: مدتی پس از بستری در بیمارستان و انجام مراحل درمانی توسط تیم پزشکی، به علت ورم در قسمتی از سر پسرم بخشی از جمجمه وی برداشته شد تا پس از بهبود دوباره پیوند زده شود. اما روز دوشنبه پس از مراجعه برای انجام این کار پرسنل بیمارستان بیان کردند که جمجمه پسرم در محل نگهداری‌اش نیست که این موضوع سبب نگرانی ما شد و اعتراض کردیم.

رئیس بیمارستان در توضیح این اتفاق گفت: این بیمار پس از حادثه تصادف با سطح هوشیاری ۳ به بیمارستان آورده شد و در همان ساعت ابتدایی کار درمان توسط متخصصان بیمارستان آغاز شد. تمام تلاش کادر درمان از ۲ماه قبل برای بیمار ۱۴ساله انجام شده و روز دوشنبه بیمار پس از انجام اقدامات جراحی و درمانی ابتدا به ریکاوری و پس از به هوش آمدن به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد.

وی افزود: عمل با موفقیت انجام شد، تمامی مراقبت‌های لازم توسط کادر پزشکی و پرستاری در حال انجام است و خطری بابت این موضوع بیمار را تهدید نمی‌کند. در خصوص جمجمه و روند درمان این بیمار نیز بررسی‌ها در حال انجام است و چنانچه کوتاهی صورت گرفته باشد طبق قانون با عوامل آن برخورد قانونی خواهد شد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما