تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

سیدبندی لیگ قهرمانان اعلام شد

سیدبندی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.

سیدبندی لیگ قهرمانان اعلام شد

رویداد۲۴ فارس نوشت: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا سیدبندی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳-۲۰۲۴ را اعلام کرد تا ۴ نماینده کشورمان سید خود را بدانند.

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳/۲۴ در مقر AFC در کوالالامپور در ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ (۲ شهریورماه) ساعت ۴ بعد از ظهر برگزار شود. در این قرعه کشی که به ۱۰ گروه چهار تیمی تقسیم می‌شوند، تیم‌هایی از منطقه غرب در گروه‌های A تا E قرار می‌گیرند در حالی که شرکت کنندگان در منطقه شرق مکان‌های خود را در گروه‌های F تا J پیدا می‌کنند.


بیشتر بخوانید: AFC کل لیگ ایران را تعلیق می‌کند؟


*سیدبندی منطقه غرب در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ به شرح زیر است:

منطقه غرب
سید ۱: الاتحاد (عربستان)، پرسپولیس (ایران)، السد (قطر)، پاختاکور (ازبکستان)، الهلال (عربستان

سید ۲: سپاهان (ایران)، الدحیل (قطر)، اف سی نسف قارشی (ازبکستان)، الفیحا (عربستان)، نساجی مازندران (ایران

سید ۳: الفیصلی (عربستان)، استقلال (تاجیکستان)، نیروی هوایی (عراق)، بمبئی سیتی (هند) و آخال (ترکمنستان

سید ۴: العین (امارات)، (برنده بازی پلی آف النصر عربستان سعودی یا شباب الاهلی (امارات)، (برنده پلی آف تراکتور/ شارجه امارات)، (برنده العربی (قطر) / اجمک (ازبکستان)، (برنده پلی آف الوکره قطر/بوبهار ازبکستان)

در این سیدبندی پرسپولیس در سید اول در کنار الاتحاد و الهلال قرار دارد در نتیجه شاگردان گل محمدی در قرعه کشی مرحله گروهی با تیم نیمار و بنزما رقیب نمی‌شوند. احتمال رقابت پرسپولیس با النصر با رونالدو که در سید چهارم قرار دارد وجود دارد.

احتمال رویارویی سپاهان و نساجی با الهلال و الاتحاد وجود دارد. تراکتور در صورت صعود به مرحله گروهی با یاران رونالدو رقیب نمی‌شود، ولی احتمال دارد با نیمار یا بنزما رقابت کند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما