تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۲

حرکت زشت کشتی گیر گرجستانی مقابل امیرحسین زارع

امیرحسین زارع به قهرمانی در مسابقات جهانی و حرکت زشت کشتی‌گیر گرجستانی واکنش نشان داد.

حرکت زشت کشتی گیر گرجستانی مقابل امیرحسین زارع
رویداد۲۴ امیرحسین زارع پس از عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمان جهان گفت: به لطف خدا و اهل بیت و دعای مردم و کمک کادرفنی توانستم طلا بگیرم. حق ما کسب ۳ مدال طلا بود، اما متاسفانه به حق واقعی خودمان نرسیدیم. امیدوارم فردا و پس فردا دلاورمردان کشتی آزاد ایران بتوانند جبران کنند تا بیشتر دل مردم شاد شود.

کشتی‌گیر کشورمان در واکنش به بی‌ادبی حریف گرجستانی در مسابقه پایانی گفت: ورزش کشتی، ورزش کشتی گیران کشور‌های دیگر نیست. این ورزش، ورزش ملی و مذهبی ماست و بیشتر از اینکه قهرمانی مهم باشد، آن بُعد پهلوانی و درس معرفت در این ورزش مهم است. من سعی کردم در چارچوب کارم و کشتی تمرکز کنم. من سعی کردم آنالیزی که با مربیان انجام داده بودم را انجام دهم و تحت تاثیر کار‌هایی که انجام داد، قرار نگرفتم. لازم به ذکر است که بگویم، این حریف از رفقای خوب من است و کشتی‌گیر با اخلاقی است.

وی ادامه داد:، چون کشتی فینال فشار زیادی روی او بود، یک لحظه یک کاری انجام داد که بعد از آن نیز از من عذرخواهی کرد. ۶ دقیقه وسط کشتی رقابت است، ولی بیرون رفاقت و دوستی و پهلوانی است که من سعی دارم آن را رعایت کنم.

زارع در خصوص صحنه جنجالی کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور نیز گفت: من آن لحظه که او داشت کشتی می‌گرفت، مشغول گرم کردن بودم و نتوانستم کشتی او را به دقت ببینم.

منبع: فرارو
برچسب ها: مسابقات کشتی
نظرات شما
پیشخوان