تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟

صبح امروز خبری منتشر شد که گویا پیراهن اصلی که کریستیانو رونالدو به فاطمه حمامی هدیه داده بود به او داده نشده است.

ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟

رویداد۲۴ چند روز بعد از دیدار فاطمه حمامی و کریستیانو رونالدو ابعاد جدیدی از اتفاقات زشت درباره پیراهن یادگاری رونالدو به این هنرمند معلول در رسانه‌ها منتشر شد.

به گزارش فرارو، در جریان دیدار کریستیانو رونالدو و فاطمه حمامی، بازیکن پرتغالی تیم النصر دو پیراهن به هنرمند معلول ایرانی تقدیم کرد. در این میان یکی از پیراهن‌ها یعنی پیراهن زرد و اول النصر با امضای رونالدو بود. اما امروز از سوی خانواده فاطمه حمامی اعلام شد که باشگاه پرسپولیس پیراهن اصلی النصر با امضای رونالدو را نگه داشته و به خانم حمامی نداده است.

مرتضی حمامی برادر فاطمه حمامی معلول ۷۰ درصد سفیدشهری با تایید این موضوع، اظهار داشت: متاسفانه پیراهن دارای امضا رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به خواهر من داده نشد.

وی ضمن اشاره به ناراحتی این موضوع از سوی خواهرش افزود: اگر چه فاطمه دارای معلولیت است، اما وی شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است.

برادر فاطمه حمامی با بیان اینکه این موضوع را پیگیری کردیم، ابراز داشت: امیدواریم باشگاه پرسپولیس هدیه رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان را به خواهرم بازگرداند و دل او را شاد کند.

بعد از مصاحبه برادر فاطمه حمامی که گفته بود باشگاه پرسپولیس پیراهن امضا شده رونالدو را به او نداده است، این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد. متن توضیح باشگاه پرسپولیس که برای خبرگزاری تسنیم ارسال شده به شرح زیر است:

ماجرای هدیه رونالدو به فاطمه حمامی و باشگاه پرسپولیس چه بود؟

«مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه‌ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم عربستانی به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌شود. زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می‌دهند.

بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه‌ای رنگ را همراه خود می‌برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می‌شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می‌گیرند این موضوع را اطلاع می‌دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این بانوی هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد».

منبع: فرارو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
0
7
چه دزدهایی اند!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۱
0
4
شما حساب کن وقتی از یه دختر ! اونم معلول 70درصد میدزدند وای بحال بقیه !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۱
5
0
احتمال باشگاه درست بگه اینقدر احتیاج به جوسازی احتیاج نیست بعضی مشکل دارند ومی خواهند جوسازی کنند
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۱
1
7
نمونه ای از عذر بدتر از گناه به این میگن . واقع زشته
نظرات شما
پیشخوان