تاریخ انتشار: ۱۰:۴۳ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

قتل پدر توسط پسر در اتوبوس به خاطر اختلاف مالی

مأموران پلیس ساوجبلاغ جسد یک مرد میانسال را که به وسیله شلیک گلوله به قتل رسید بود در حوالی کردان در داخل اتوبوس مسافربری کشف می‌کنند.

قتل پدر توسط پسر در اتوبوس به خاطر اختلاف مالی
رویداد۲۴ سرهنگ "حکمت اله شجاعی" رئیس پلیس آگاهی استان گفت: فردی که با همدستی دوستش به وسیله سلاح گرم پدرش را به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: تیرماه سال گذشته مأموران پلیس ساوجبلاغ جسد یک مرد میانسال را که به وسیله شلیک گلوله به قتل رسید بود در حوالی کردان در داخل اتوبوس مسافربری کشف می‌کنند.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده مقدماتی در کلانتری، ادامه روند تحقیقات در اختیار اداره مبارزه با جرائم جنایی استان قرار گرفت و کارآگاهان پس از انجام اقدامات تخصصی متوجه می‌شوند که مقتول در روز وقوع قتل با دوست یکی از فرزندانش برای انجام امور شخصی قرار داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: در ادامه این شخص به عنوان مظنون به پلیس آگاهی دعوت و با انجام بازجویی‌های تخصصی، نامبرده پرده از یک جنایت برداشته و عنوان کرد که دوستش (پسر مقتول) به دلیل اختلاف با پدرش یک سلاح گرم تهیه کرده و با یک برنامه‌ریزی دقیق نامبرده را به محل وقوع قتل کشانده و او را به قتل رسانده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی قاتل در شهر کرج دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی به صراحت به ارتکاب قتل پدرش به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد.

منبع: صدآنلاین

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما
پیشخوان