تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۰۷ مهر ۱۴۰۲

تغییرات بزرگ در پخش بازی‌های لیگ برتر در تلویزیون

لیگ برتر از طریق تغییرات بزرگ در قرارداد تلویزیونی می‌تواند هر بازی را خارج از ساعت ۳ بعدازظهر از تلویزیون پخش کند.

تغییرات بزرگ در پخش بازی‌های لیگ برتر در تلویزیون

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: جزئیات نهایی در مورد قرارداد بعدی تلویزیون لیگ برتر در ماه آینده تایید می‌شود و باشگاه‌ها فقط با یک ترتیب کلی موافقت کردند. روسای لیگ برتر در روز پنجشنبه میزبان یک جلسه عمدتا مجازی از مدیران باشگاه بودند و مناقصه داخلی بعدی تنها مورد در دستور کار بود. اما در حالی که برای اولین بار برای پیشنهاد قرارداد‌های چهار ساله چراغ سبز نشان داده شده، هنوز باید در مورد شرایط و ضوابط کامل بحث شود.

تعداد بازی‌های زنده تلویزیونی بریتانیا از ۲۰۰ بازی در هر فصل به حداقل ۲۵۰ بازی افزایش خواهد یافت. بازی‌های بازآرایی شده در پایان فصل می‌توانند این تعداد را به ۲۶۵ نزدیک‌تر کنند. پخش‌کنندگان همچنین انتظار دارند تعداد پکیج‌های بازی‌ها از هفت به پنج کاهش یابد، و مدیران باشگاه‌ها امیدوارند که این امر به افزایش ارزش قرارداد بریتانیا به بالای ۲ میلیارد پوند در هر فصل کمک کند. اما تصمیم برای به تعویق انداختن امضای نهایی نشان می‌دهد که هنوز در برخی مسائل ابهاماتی وجود دارد.


بیشتر بخوانید: تصمیم جنجالی سپاهان برای میزبانی از تیم عربستانی


یکی از مشکلاتی که باید برطرف شود این است که چه زمانی مسابقات تلویزیونی اضافی برگزار می‌شود. در سال‌های اخیر تعداد بازی‌های زنده که شنبه ساعت ۲۰:۰۰ نمایش داده می‌شوند، افزایش یافته است. یک گزینه جایگزین این است که مسابقات روز یکشنبه ساعت ۸ شب برگزار شود.

 یکی از چیز‌هایی که مسلم است این است که خاموشی ساعت ۳ بعدازظهر شنبه همچنان پابرجا خواهد ماند. راه حل ممکن برای این موضوع از دید باشگاه‌ها پخش تمام بازی‌های دیگر خواهد بود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیگ برتر
نظرات شما
پیشخوان