تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۰۸ مهر ۱۴۰۲

آسیب‌دیدن دانش‌آموز با تنبیه بدنی یک معلم

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو خرم‌آباد از لغو ابلاغ یک معلم در این شهرستان به‌دلیل تنبیه بدنی یک دانش‌آموز خبر داد.  

آسیب‌دیدن دانش‌آموز با تنبیه بدنی یک معلم

رویداد۲۴ رکنا نوشت: روز چهارشنبه هفته گذشته، عکسی مبنی‌بر ضرب‌وشتم یک دانش‌آموز توسط معلم در فضای مجازی لرستان منتشر شد که واکنش‌های زیادی را به‌همراه داشت.

مسئولان آموزش‌وپرورش لرستان پس از این حادثه از دانش‌آموز آسیب‌دیده، عیادت و دلجویی کردند و ابلاغ معلم لغو و به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش‌وپرورش لرستان معرفی شد.


بیشتر بخوانید: حادثه در دبیرستان دخترانه شهریار/ زیرگرفتن دانش‌آموزان توسط معلم


آسیب‌دیدن دانش‌آموز با تنبیه بدنی یک معلم

عبدالله بهاروند، مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو خرم‌آباد در حاشیه عیادت و دلجویی از دانش‌آموز مدرسه روستای ده‌محسن که توسط معلم بازنشسته این آموزشگاه مورد تنبیه بدنی قرار گرفت، اظهار داشت: بنا به دستور مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان، ابلاغ این معلم لغو و همکاری با این فرهنگی بازنشسته به پایان رسید.

وی افزود: پرونده فرهنگی بازنشسته در روستای ده‌محسن با هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش لرستان به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات کارکنان ارجاع داده شده‌است.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه دو خرم‌آباد با ابراز تأسف از اتفاق پیش‌آمده در مدرسه روستای ده‌محسن و رضایت پدر و مادر دانش‌آموز، عنوان کرد: همواره تأکید کرده‌ایم که دانش‌آموزان امانت ما در مدارس هستند و هرگونه تنبیه بدنی در مدرسه ممنوع است.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان