تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - ۱۶ آبان ۱۴۰۲

کشف اسکلت راننده نیسان آبی پس از ۱۵ سال

هشتم آبان‌ماه سال ۱۳۸۷ خانواده مردی ۶۷ ساله با مراجعه به پلیس شهرستان سلماس از ناپدید شدن این مرد خبر دادند. آن‌ها می‌گفتند که مرد ناپدید شده که به بیماری هم مبتلا بود، آخرین بار سوار بر نیسان آبی خود از سلماس راهی ارومیه شده، اما هرگز بازنگشته است.

کشف اسکلت راننده نیسان آبی پس از ۱۵ سال

رویداد۲۴ همشهری نوشت: با اظهارات این خانواده پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات برای یافتن ردی از مرد ناپدید شده آغاز شد. در ابتدا از همه بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها استعلام شد، اما هیچ ردی از وی به‌دست نیامد. از سوی دیگر مشخصات ظاهری این مرد و همچنین خودروی نیسان او در سیستم پلیس ثبت شد، اما با گذشت سال‌ها نه ردی از مرد ناپدید شده به‌دست آمد و نه خودروی او.

هیچ‌کس از سرنوشت مرد ۶۷ ساله خبر نداشت و در این مدت پلیس فرضیه‌های مختلفی را بررسی کرد، اما هیچ‌یک به نتیجه نرسید. معلوم نبود مرد گمشده دچار چه سرنوشتی شده است و در این میان خانواده‌اش نیز از پیدا شدن او ناامید شده بودند تا اینکه چند روز پیش به کارآگاهان پلیس خبر رسید که خودرویی در اعماق دریاچه سد شهرچای در حوالی ارومیه دیده شده است.


بیشتر بخوانید: مرد تبعه، پس از شکنجه، دخترش را خفه کرد!


به‌دنبال این خبر، بررسی‌ها آغاز و با جست‌وجو در اعماق دریاچه معلوم شد خودروی مورد نظر یک نیسان آبی است. به‌این‌ترتیب تیم‌های ویژه راهی محل حادثه و با ابزار و تجهیزات موجود موفق شدند خودروی موردنظر را از اعماق دریاچه بیرون بکشند. این در حالی بود که پشت فرمان ماشین اسکلت مردی زیر بقایای لباس‌هایش مشهود بود.

سرهنگ صادق شکری، رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی با بیان این خبر گفت: با بررسی اسناد و مدارک توسط کارآگاهان محرز شد که نیسان مورد نظر متعلق به همان مرد ۶۷ ساله‌ای است که ۱۵ سال پیش ناپدید شده بود.

به‌گفته وی، با توجه به نحوه پیدا شدن اسکلت و همچنین اظهارات خانواده‌اش درباره بیماری او، احتمال سقوط این فرد با خودرو به داخل دریاچه سد وجود دارد و با این حال تحقیقات پلیس برای کشف اسرار این حادثه ادامه دارد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان