تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر

ویدئویی از قمه کشی خطرناک در بیمارستان ثارالله

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و ضرب و جرح نسبت به عوامل بیمارستان ثارالله در منطقه مهرشهر کرج، به دلیل حساسیت موضوع مأموران کلانتری ۲۲ کرج بلافاصله تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع را آغاز کردند.

ویدئویی از قمه کشی خطرناک در بیمارستان ثارالله

رویداد۲۴ سردار حمید هداوند فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و ضرب و جرح نسبت به عوامل بیمارستان ثارالله در منطقه مهرشهر کرج، به دلیل حساسیت موضوع مأموران کلانتری ۲۲ کرج بلافاصله تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع را آغاز کردند.

وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و سرعت عمل مأموران، افزود: در کمتر از ۲ ساعت ضارب و عامل ناامنی در بیمارستان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم با هماهنگی مرجع قضائی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پلیس به هیچ وجه اوباشی گری و ایجاد اختلال در امنیت شهروندان را برنخواهد تابید، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و ناهنجاری از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
0
1
تا فردا آزاد می شود
Poorya261
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۳۰
0
0
بیچاره حق داشت.همسرش داشت فوت می‌کرد بهش رسیدگی نکردن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۳۰
0
0
سطل آشغال آتش نزد که !!! یه قمه کشی کرد . عوضش سطل آشغالها صحیح و سالمن . آینده نگری یعنی این ! به جاییکه قراره بعدا برن چقدر اهمیت میدن ! حتی یه سطل آشغال هم نباید خراب باشه !!!!
نظرات شما
پیشخوان