تاریخ انتشار: ۱۹:۰۱ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲

پیش‌بینی درباره لیست‌های انتخاباتی/ فعال سیاسی اصولگرا: قالیباف و رئیسی به هم نیاز دارند بعید هم است که به لیست واحد برسند

فعال سیاسی گفت: بعید می‌دانم جریان آقای رئیسی و جریان آقای قالیباف در انتخابات مجلس به لیست واحد برسند، اما دنبال حذف یکدیگر هم نمی‌روند.

پیش‌بینی درباره لیست‌های انتخاباتی/ فعال سیاسی اصولگرا: قالیباف و رئیسی به هم نیاز دارند بعید هم است که به لیست واحد برسند

رویداد۲۴ این روزها اصلاح طلبان یک خط سیاسی را دنبال می کنند و آن اینکه قالیباف و رئیسی در انتخابات مجلس دنبال حال گیری از یکدیگر هستند تا خط و نشانی برای انتخابات ریاست جمهوری 1404 بکشند.

حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا درباره رقابت قالیباف و رئیسی با یکدیگر گفت: بعید می دانم آقای قالیباف و رئیسی بخواهند با هم رقابت حذفی کنند. هر دوی آنها به هم نیاز دارند چون دولت به مجلس و مجلس به دولت نیاز دارد. اگر هم بحثی پیش می آید و نیروهای وابسته به هر کدام از آنها دعوایی با هم در رسانه ها یا شبکه های اجتماعی می کنند، بیشتر برای گرم کردن تنور رقابت اسفندماه است.

بخش هایی از گفت و گوی کنعانی مقدم را در ادامه می خوانید:

البته بعید می دانم جریان آقای رئیسی و جریان آقای قالیباف در انتخابات مجلس به لیست واحد برسند؛ حتی پیش بینی می کنم 3 لیست از جریان اصولگرایی بیرون خواهد آمد که با سایر لیست ها به نظرم شاهد رقابت 6 فهرست با یکدیگر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باشیم.

قالیباف و رئیسی سر انتخابات مجلس به لیست واحد نمی رسند اما دنبال حذف یکدیگر هم نخواهند رفت، با اشاره به اضلاع انتخاباتی اسفندماه اظهار کرد: شورای وحدت، شورای ائتلاف، جبهه پایداری، اعتدالی ها یا همان حامیان آقای روحانی، مستقلان و اصلاح طلبان اضلاع رقابت پیش رو را تشکیل می دهند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان