تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

بحث کاظم صدیقی در حاشیه مراسم زهرا شجاعی

   نکته‌ای که یکی از معاونان پیشین وزیر کار مطرح کرد و به کاظم صدیقی و باغ ازگل مربوط بود، اما جالب بود و این که شیخ او را در فرودگاه مشهد دیده و ابراز تمایل کرده که ملکی در جوار باغ که متعلق به بهزیستی بوده هم به مدرسه علمیه تحت تولیت او منضم و ملحق شود.

زمین خواری کاظم صدیقی

رویداد۲۴ به گزارش عصر ایران؛ چهره های مختلف سیاسی و بیشتر با گرایش به دو دولت اصلاحات و اعتدال که در مراسم ترحیم خانم زهرا شجاعی معاون امور زنان در دولت خاتمی (سال های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۴) شرکت کرده بودند بیرون مسجد رسول اعظم دیدار تازه و در عین سوگ بانوی درگذشته از تبریک عید و کمی بحث سیاسی هم غافل نبودند.

نکته ای که یکی از معاونان پیشین وزیر کار مطرح کرد و به کاظم صدیقی و باغ ازگل مربوط بود اما جالب بود و این که شیخ او را در فرودگاه مشهد دیده و ابراز تمایل کرده که ملکی در جوار باغ که متعلق به بهزیستی بوده هم به مدرسه علمیه تحت تولیت او منضم و ملحق شود.


بیشتر بخوانید: سندی جدید درباره باغ ازگل و کاظم صدیقی: پای احمدی نژاد هم به میان آمد


او نمی دانست این اتفاق افتاده یا نه و اظهار امیدواری کرد که روزنامه نگاری که روی این موضوع کار می کند تحقیق کند ببیند ملک بهزیستی همچنان وجود دارد یا نه. 

البته در این فقره تنها در حد ابراز تمایل بوده و در صورت الحاق به حوزه علمیه ازگل باز متفاوت است با ماجرای  باغ ۴۲۰۰ متری که از حوزه جدا و به موسسه متعلق به صدیقی و پسران و عروس خانم منتقل شده و آقای صدیقی در دفترخانه هم به عنوان فروشنده انگشت زده و هم در مقام خریدار و مشخص نیست که وجه آن که ادعا شده پول نقد بوده چگونه از خریدار به فروشنده انتقال یافته است!

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
محمدرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۰
0
8
آقا زمینو میخواستن بالا بکشن..دیدن خرتوخره گفتن ماهم یه ملکی به نام‌ خودمون بزنیم ولی کور خوندن
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان