تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۳

هنرنمایی مهدی قائدی در امارات؛ گل کاشت

لژیونر ایرانی برای رقبا با آمار گلزنی‌هایش نظرها را به خود جلب کرد و با گلی که در امارات کاشت هنر خود را به رخ همگان کشید.

مهدی قائدی

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: مهدی قائدی، ستاره سابق استقلال با ۲۸ شوت به دروازه رقبا در این فصل از لیگ امارات به عنوان «خطرناک‌ترین مهاجم شناخته شد». مهاجم ملی پوش کشورمان در این فصل از لیگ امارات برای اتحاد کلباء با به ثمر رساندن ۸ گل و ساختن ۳ پاس گل تاثیرگذارترین بازیکن تیمش لقب گرفت.

قائدی در ابتدای فصل جاری با درخواست فرهاد مجیدی، سرمربی وقت اتحاد کلباء به صورت قرضی برای مدت یک فصل راهی این تیم شد. اما سرمربی سابق استقلال نتوانست نتایج رضایت بخشی را با این تیم بگیرد و ماه گذشته از سمتش برکنار شد. گل تماشایی قائدی در این فصل از لیگ امارات را تماشا کنید.


بیشتر بخوانید: استوری جنجالی مهدی قائدی خطاب به همسرش


سایت اسپورت امارات می‌نویسد که مهدی قائدی با «تکنیک ناب ایرانی» رقبا را کنار می‌زند و خودش را به عنوان تکنیکی‌ترین بازیکن امارات مطرح کرده است. بر اساس گزارش این رسانه اماراتی، لابا، ستاره العین با ۲۷ شوت به دروازه، عمر خربین، ستاره سوری الوحده با ۲۳ شوت، گابیادینی، ستاره النصر با ۲۱ شوت و سفیان رحیمی، مهاجم العین با ۲۰ شوت در رده‌های دوم تا پنجم خطرناک‌ترین بازیکنان لیگ امارات قرار دارند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مهدی قائدی
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان