تاریخ انتشار: ۲۱:۲۷ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۳

آخرین مهلت AFC برای تفکیک مالکیتی استقلال و پرسپولیس

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای برای فدراسیون فوتبال ایران، مهلت تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تفکیک مالکیتی را پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، اعلام کرده است. در غیر این صورت، هر دو تیم شانس حضور در این لیگ را از دست خواهند داد.

آخرین مهلت AFC برای تفکیک مالکیتی استقلال و پرسپولیس

رویداد۲۴ کنفدراسیون فوتبال آسیا «AFC» در نامه‌ای که برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده است، آخرین مهلت تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تفکیک مالکیتی را اعلام کرده است.
 
باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در تلاش هستند که مالکیت خود را از هم تفکیک کنند و در این مسیر، واگذاری پرسپولیس به بانک ملت حتمی شده است.
 
بعد از واگذاری باشگاه پرسپولیس به بانک ملت، قرار است ۵۱ درصد سهام باشگاه استقلال هم به بانک تجارت واگذار شود. این کار قرار است ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ انجام شود.
 
تاخیر در واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی شائبه حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس را از لیگ نخبگان آسیا را به وجود آورد؛ به‌خصوص که این مهلت تا ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ اعلام شده بود. اما بر اساس خبر‌های رسیده، ۱۱ فروردین ماه، آخرین مهلت برای پرداخت بدهی‌ها از سوی تیم‌هایی است که قرار است به لیگ نخبگان آسیا راه یابند.
 
کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای که به همین بهانه برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده است، مهلت تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تفکیک مالکیتی را پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، اعلام کرده است.
 
فدراسیون فوتبال ایران در بارگذاری مدارک، تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، باید تایید کند که مالکیت این دو باشگاه از هم تفکیک شده است؛ در غیر این صورت، هر دو تیم شانس حضور در این لیگ را از دست خواهند داد.

نظرات شما
پیشخوان