تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

معرفی اعضای هیئت مدیره تراکتور | زنوزی تصمیم‌گیر اصلی سرخ‌ها شد

سرنوشت تراکتور با معرفی هیئت مدیره این باشگاه سرخپوش تبریزی رقم زده شد.

تراکتورسازی

رویداد۲۴ ورزش سه نوشت: همانطور که انتظار می‌گرفت، سهامداران باشگاه سرخپوش تبریزی که شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ دریک هستند، اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل را برای دو سال در سمت خود ابقا کردند.

به این ترتیب عباس الیاسی، هوشنگ نصیرزاده، منصور رستگارپور، علی محمودزاده و احمد انیسه به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره باشگاه به کار خود ادامه خواهند داد.

در این بین البته همه تصمیمات در باشگاه تراکتور زیر نظر محمدرضا زنوزی گرفته می‌شود و مسائل خرد و کلان در هماهنگی کامل با مالک تراکتور پیش می‌رود.

اما شاید برای هواداران تراکتور جالب باشد که اعضای هیئت‌مدیره باشگاه را بهتر بشناسند:

*عباس الیاسی

الیاسی از زمان انتقال مالکیت تراکتور به زنوزی، رئیس هیئت‌مدیره و قدرتمندترین فرد در باشگاه بوده و احتمالا این موقعیت را در ادامه نیز حفظ خواهد کرد. الیاسی که دوران تیمداری بنیاد تعاون سپاه نیز فردی موثر در بدنه باشگاه تراکتور بود، باتوجه به ارتباطات بالا و شناخت کامل از فوتبال ایران، به اداره امور باشگاه کمک می‌کند.

* هوشنگ نصیرزاده

نصیرزاده با کارشناسی داوری در روزنامه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به فوتبال ایران معرفی شد، اما خیلی زود پله‌های ترقی را طی کرد و موفق شد به جایگاه مدیریتی برسد. او سابقه مدیرعاملی در گسترش فولاد را دارد و در دو سال اخیر هم مدیرعامل تراکتور بوده است. البته در تمام این مدت هواداران تراکتور انتقادات زیادی را از او مطرح کردند که البته فعلا به جایی نرسیده است.

*علی محمودزاده

او یکی از اعضای تبریزی هیئت‌مدیره تراکتور است و به عنوان یک فرد فعال، نقش پررنگی در مسائل اجرایی باشگاه تراکتور دارد. محمودزاده معمولا در اطراف تیم دیده می‌شود و به نظر می‌رسد وظایف او بیشتر مربوط به رتق و فتق نیاز‌های تیم باشد.


بیشتر بخوانید: رد شایعه عدم امضای تعهدنامه سرمربی سابق پرسپولیس| گل‌محمدی: این حرف‌وحدیث‌ها اصلا به نفع فوتبال نیست

جدایی رسمی سرمربی تراکتور | خمس: از باشگاه غرامت نگرفتم


* منصور رستگارپور

رستگارپور از سه فصل پیش در باشگاه تراکتور حضور دارد و به تازگی وارد کمیته استیناف این باشگاه نیز شده است. او از دوران مدیرعاملی علی خطیر در باشگاه تراکتور است و به عنوان یک فرد اقتصادی شناخته می‌شود. البته فراموش نکنید در باشگاه تراکتور امور اسپانسری چندان محلی از اعراب ندارد و همه هزینه‌ها با تصمیم زنوزی پرداخت می‌شود.

* احمد انیسه

انیسه شهردار منطقه شش تبریز بود که به دلیل آشنایی با زنوزی به هیئت مدیره باشگاه راه یافت. او در این مدت در جلسات مختلف حضور داشته و پس از برکناری از سمت شهردار منطقه شش در تبریز، این پست را گرفته است.

با این حال همچنان تصمیم‌گیر اصلی تراکتور را باید محمدرضا زنوزی دانست. فرد ثروتمند تبریزی که رویای قهرمانی با تراکتور در لیگ برتر ایران را دارد و امیدوار است در فصل آینده به این رویا جامه حقیقت بپوشاند.

منبع: ورزش سه
نظرات شما