تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

کمیته استیناف اعتراض باشگاه پرسپولیس را رد کرد

طبق جدیدترین آرای کمیته استیناف اعتراض باشگاه پرسپولیس رد شد.

پرسپولیس تهران

رویداد۲۴ فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته استیناف آرای خود را درباره پرونده‌های مطروحه صادر کرد که شرح زیر است:

* درباره استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور تبریز نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تراکتور تبریز به پرداخت دو میلیارد ریال جریمه نقدی به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگران منتسب در چندین نوبت و نقض اصول کلی رفتار در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب‌آهن اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر هفته بیست‌وسوم کشور صادر شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.


بیشتر بخوانید: پایان فصل برای بازیکن سرخ‌ها | پرسپولیس شاه ماهی خود را از دست می‌دهد


* در مورد استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محرومیت آقای امید عالیشاه به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و دو میلیارد ریال جریمه نقدی به دلیل نشر اکاذیب از جمله مفاد مصاحبه و بیان مطالبی علیه داور مسابقه پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده است، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

* درباره استیناف میلاد فاندر مدیر رسانه‌ای تیم هوادار نسبت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت نامبرده به ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل نقض اصول کلی رفتار در مسابقه بین دو تیم فولاد خوزستان - هوادار از سری مسابقات لیگ برتر هفته بیست‌و‌دوم کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما