تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

واکنش داور استقلال و نساجی به صحبت‌های سرمربی آبی‌های پایتخت | نشست خبری نکونام جنجالی شد

تساوی بدون گل فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران با حاشیه‌های پس از بازی مواجه شد به طوری که سرمربی آبی‌ها در نشست خبری خود باعث دامن زدن به این حاشیه‌ها شد.

استقلال تهران

رویداد۲۴ مهر نوشت: دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که جواد نکونام تصمیمات تیم داوری را بار دیگر دلیل از دست دادن امتیاز دانست.

سرمربی استقلال تهران در نشست خبری پس از این بازی نه تنها اشتباه بیژن حیدری داور بازی را روی این شکست تأثیرگذار دانست بلکه قضاوت برادر او را نیز زیر سوال برد.

نکونام در بخشی از صحبت‌های گفت: بیژن حیدری برای ما قضاوت کرده که یک بار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او، دیدار با تراکتور را قضاوت می‌کند و امروز هم این بازی را سوت زد و پنالتی تیم من را نگرفت تا نتیجه بازی مساوی شود. حیدری اجازه نداد تیم من فوتبال بازی کند. خطای پشت سر هم می‌گرفت. من داوری را می‌فهمم، چون فوتبال بازی کرده‌ام. حیدری در بازی با مس دو امتیاز از ما گرفت، امروز هم دو امتیاز دیگر. 


بیشتر بخوانید: استوری معنادار کنعانی‌ زادگان قبل از بازی با استقلال

شکایت باشگاه پرسپولیس از آبی‌ها | دفاعیات استقلال نتیجه داد


صحبت‌هایی که واکنش حیدری را در فضای مجازی به همراه داشت و او در اینستاگرام با انتشار ویدئویی نوشت: دیگران را خراب نکن خودت را بساز

او چند مصراع از شعر رباعی معروف شیخ بهایی را نیز مطرح کرد که نشان از طعنه به نکونام دارد:

آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست

وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست

حال متکلم از کلامش پیداست

از کوزه همان برون تراود که در اوست

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما