تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

آخرین وضعیت جسمی حمیدرضا حامی | پایان سومین عمل جراحی حامیم

آخرین وضعیت جسمی حمیدرضا حامی مشهور به حامیم، خواننده پاپ ایرانی که شامگاه ۸ خرداد بر اثر تصادف شدید در اتوبان نیایش تهران روانه بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شده بود، منتشر شد.

حمیدرضا حامی حامیم

رویداد۲۴ ایسنا نوشت:  شرکت آراد، شرکت کنسرت‌گزار خواننده، با اعلام این خبر نوشته است: «به اطلاع می‌رساند صبح امروز (۱۰ خرداد) سومین عمل جراحی حامیم با موفقیت انجام شد و گروه پزشکان متخصص با تلاشی سه ساعته در اتاق عمل، اخبار امیدوارکننده‌ای از روند درمانی حامیم را به خانواده او منتقل کرده‌اند. گزارش‌های پزشکی حاکی از بهبود اوضاع جسمی این خواننده است که بایستی همچنان تحت نظر باشد و دیگر هیچ خطری سلامتی او را تهدید نمی‌کند.

در این بین انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در اوج بی‌اخلاقی صورت گرفته که ضمن تکذیب کلیه اخبار غیرموثق و بدون منبع، امروز به کلیه دوستداران حامیم اعلام می‌کنیم که پس از عمل موفقیت آمیز صبح امروز، روند عادی و روتین درمانی او در حال انجام است.


بیشتر بخوانید: حامیم دچار سانحه رانندگی شد


روز گذشته، سعید سال افزون (مدیرعامل کمپانی آراد) به ایسنا خبر داده بود که این خواننده در پی تصادف در اتوبان نیایش از ناحیه سر و صورت دچار آسیب جدی شده و در‌ ای سی یو به سر می‌برد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما