تاریخ انتشار: ۱۸:۵۶ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳

سرمربی پرسپولیس جدایی‌اش را تکذیب کرد

اوسمار ویرا به محض بیدار شدن از خواب، درباره شایعه جدایی‌اش از پرسپولیس پاسخ داد.

سرمربی پرسپولیس جدایی‌اش را تکذیب کرد

رویداد۲۴ سرمربی برزیلی پرسپولیس که برای گذراندن تعطیلات به کشورش سفر کرده وضعیت نامشخصی برای ادامه کار با این باشگاه دارد و هنوز در حال محاسبه در خصوص آینده‌ای است که شاید سر از تیم دیگری در بیاورد!

به نقل از ورزش سه با این حال از صحبت های امروز او پیداست که او هنوز درباره ماندن در پرسپولیس یا پایان کار به جمع بندی نرسیده است. او در یک صحبت کوتاه با خبرنگار ورزش سه درباره شایعه حضورش در تیم بوریرام تایلند گفت: این خبر نیست و یک شایعه است و من آن را رد می کنم.

اوسمار درباره ادامه کارش در پرسپولیس نیز اینچنین توضیح داد: با دوستان، همکاران و ایجنتم در حال مشورت هستم تا بهترین تصمیم برای آینده خودم بگیرم. تصمیمم را در برزیل و همانطور که گفتم پس از مشورت با اشخاص مدنظرم خواهم گرفت و آن را رسما اعلام خواهم کرد.


بیشتر بخوانید: عذرخواهی مدیرعامل پرسپولیس بابت توهین زشت روی آنتن زنده


در این خصوص باید دید با توجه به صحبت‌های صورت گرفته بین این مربی و همچنین مدیریت باشگاه، او چه زمانی تصمیم نهایی خود را اعلام خواهد کرد و آیا به جاه طلبی دوباره با این باشگاه بعد از کسب دو عنوان قهرمانی در قامت مربی و سرمربی طی دو فصل اخیر ادامه خواهد داد یا اینبار تصمیم دیگری در ذهن خواهد داشت.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما