تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

ببینید| آخرین وضعیت سلامتی محمدعلی بهمنی

روز گذشته بود که خبر بستری شدن محمدعلی بهمنی، شاعر پیشکسوت و ترانه‌سرای نام‌آشنا منتشر شد؛ وی در اثر سکته مغزی در بیمارستان تندیس در جردن بستری است، در این راستا محمدرضا هاشمیان، پزشک معالج، در تازه‌ترین مطلبی که صفحه شخصی بهمنی در فضای مجازی منتشر کرده، توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت این شاعر ارائه کرده است.

ببینید| آخرین وضعیت سلامتی محمدعلی بهمنی

رویداد۲۴| علیرضا بدیع شاعر و از شاگردان محمدعلی بهمنی با تایید این خبر گفت: من با همسر ایشان تماس گرفتم و متأسفانه به دلیل سکته مغزی در بیمارستان جردن بستری شده و امشب قرار است، متخصص نورولوژی ایشان را معاینه کند و روند درمان ادامه باید.

شاعر پیشکسوت و ترانه‌سرای نام‌آشنا محمد علی بهمنی؛ در اثر سکته مغزی در بیمارستان بستری است.

به گزارش همشهری آنلاین، هاشمیان با بیان اینکه حال استاد بهمنی رو به بهبود است، گفت: قرار شده است تا سی‌تی آنژیوی مغزی در کنار دارو‌هایی که تجویز شده است، جهت بررسی بیشتر انجام شود؛ امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده عمده آسیب‌هایی که ایجاد شده است کمتر شود و مداخلات جنبی نیز نیاز نباشد.

محمدعلی بهمنی متولد سال ۱۳۲۱ در دزفول است و «باغ لال»، «در بی‌وزنی»، «گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود»، «این خانه واژه‌های نسوزی دارد»، «شاعر شنیدنی است»، «چتر برای چه، خیال که خیس نمی‌شود» و «من زنده‌ام هنوز و غزل فکر می‌کنم» از دفتر‌های شعر او است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: شاعر معاصر
نظرات شما